SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 miesięcy treningu - oceniajcie i doradzajcie!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
wada malo widoczna wiec lej na nia...a ja jak wszyscy przymasuj i po sprawie...i brzuch zrob ladny to nikt na to nie bedzie patrzec wg mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Zgadzam sie z przedmowca! Nabierz masy i wyrob sobie brzucha to wtedy nawet na ta wade niepopatrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
big_Ameno i carire - dzięki chłopaki wreszcie konkretna porada!

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
człowieku ****a weź przymasuj przecież jak wichura będzie to ty podłoża się nie utrzymasz!

ps. poważnie to bezsens dawać tu zdjęcia w takim stanie -> masuj, a myśle że fajna sylwetka z tego będzie.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja widze tylko jedną wade :
za mało mięśni

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
spoko będą z czasem

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504


Pomyślałem, że głupio by było zakladać nowy temat, wrzucm 2 fotki z dzisiaj, a po najbliższym treningu zapodam fotki w jakiś konkretnych pozach, oceńcie czy jakiś postęp jest =o)

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504


i 2

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
Bedzie dobrze faktycznie nabierz masy i powinno byc dobrze.

Nie ma kasy nie ma masy, a bez masy nie ma klasy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24
masz nawet ładnie zbudowane plecy..:D odpowiednie suplementy i trening i bedziesz wielki!!

nic na siłe :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem brzuch

Następny temat

Kto zna kulturystów z okol. Częstochowy?

WHEY premium