SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 lata treningu . Zobaczcie co udało mi się osiągnąć.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Aby dobrze wyglądać wcale nie trzeba ciężarów wielkich targać - ale wydaje mi się, że ci co negatywnie oceniali chyba to wiedzą... Problem nie wiąże się z wynikami siłowymi, a dołożeniem odp. ćw na dane partie...

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2013-03-08 09:18:45

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
kanonier tak wlasnie wygladalo , przewaznie kanapeczki i obiad :) niestety nie mam chyba zdjec do porownania sprzed 4 lat. nogi ,plecy, brzuch i kaptury to teraz priorytet w moich cwiczeniach. btw bardzo polecam filmiki karola małeckiego - niesamowita wiedza o treningu. duzo sie od niego ucze. jankez08 nie mam ochoty dzwigac 200 w siadzie spokojnie 150 mi wystarczy. cala sylwetke niedlugo pokaze to zobaczycie ze to wcale nie jest jakas mega dysproporcja szczegolnie ze w udzie mam z 65 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
Kanonier tak własnie bylo jak piszesz , rano jakies kanapeczki , potem obiad i kolacja ktora tez przewaznie byla kanapeczkami. immat123 niestety chyba nie mam takich zdjec ale cos poszukam :) jankez przede wszystkim przez 4 lata nie cwiczylem nog tylko robie je moze od 3 miesiecy i do tego naprawde nie zalezy mi na dzwiganiu 200kg na nogi ( nawet tylko ciezaru na swojej silowni nie mamy :) w udzie mam 65cm wiec nie mam sylwetki bociana , co zreszta niedlugo pokaze na fotach. Teraz moj priorytet to plecy , nogi , brzuch i kaptury. polecam filmiki karola małeckiego ktory ma niesamowita wiedze na temat treningu i nie tylko. duzo sie od niego ucze i moj trening poprawil sie w tym momencie o 200% pod wzgledem technicznym co napewno da zaj**iste rezultaty, ktore pokaze przed wakacjami czyli gdzies w czerwcu pozdro dla wszystkich ( hejterow rowniez )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Nie chcesz być strongmanem i tak dużo szarpiesz. Wszystko da się nadrobić. Powodzenia ! w dalszej progresji, ale klata i łapy są mega. Przyłożysz się do odżywiania i popracujesz nad resztą partii i dawaj zdjęcia przed wakacjami. Każdy robi to na swój sposób. Jeden chce mieć estetyczną sylwetkę, podnosić dosyć sporo, drugi np: jest jakimś ogórem, któremu nie zależy na sylwetce i pakuje 180 na klatę. Widziałem takich. Każdego satysfakcjonuję co innego.

Pzdr, kolego.

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-03-08 10:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
dzieki i pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
to ogolnie jestes dla mnie nadzieja ;P Bo ja mam juz dosc wpierdzielenia wielkich ilosci jedzenia, z ktorymi mam problem wchlonac ;P Patrzac na ciebie i Krzysztofa Wierzbickiego mozna stwierdzic ze jednak dieta to nie jest wszytsko a poporstu liczy sie wytrwalosc. Dam sobie teraz troche luzu z dieta a cwiczyc bede dalej tak jak ciwczylem i zobacze jak to bedzie ;) tacy ludzie jak ty moga natchnac wielu ludzi, ktorzy mysla ze jak nie maja siana na idealna diete to nic nie osiagna i ze sensu to nie ma ;P Ogolnie jak ja juz widze ryzi kurczaka to plakac mi sie chce ;D a jak z domu wychodze to juz tylko pierwsza mysl ze niedlugo trzeba cos zjesc troche to chore ;P Juz nie spamuje wiecej;) powodzenia

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
Kanonier to nie tak ... fakt jest jeden bez dobrej diety to duzo nie osiagniesz w tym sporcie bo wkoncu staniesz w miejscu i sie zalamiesz. Koniecznie próbuj ją trzymać ale roznicuj to jedzenie bo rzeczywiscie jak codziennie masz kure w diecie to po jakims czasie , krotkim zreszta bedziesz mial dosc pamietaj o technice przy cwiczeniach . zachecam cie do ogladniecia filmow "trening z karolem małeckim" na youtubie :) oczywiscie rozne kąty przy cwiczeniach , rożne cwiczenia , ilosc powtorzen to wszystko wplywa na rozwoj twojej masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja juz duzo sie naogladalem roznych filmikow ;P I ogolnie co trener inna technika ;p U nas na forum specjalisci tez prezentuja w cwiczeniach inne techniki. Diete bede trzymac ale nie bede jesc w duzych ilosciach i na sile tak jak teraz. ogolnie chcialbym sie zatrzymac w tym miejscu jak ty haha :D wiecej mi nie trzeba ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
to cos masz nie tak z ta dieta skoro jesz na sile;) przeciez te posilki to przewaznie małe sa ale czeste :) jak cos to wyslij mi na prive ta dieta albo wstaw do odpowiedniego działu na sfd zeby ci mądrzejsi ocenili :)

Zmieniony przez - bartek21222 w dniu 2013-03-08 10:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Ditea jest ok ale ja cale zycie malo jadlem i nigdy glodny nie bylem chociaz gruby ;p Mam teraz diete bilansem 0 to jest ok 3000 kcal i to dla mnie duzo ;D No i tez przez teraz nowa prace musze zjesc 5 opsilkow do godz 18 :D i to mnie przerasta troche ;p bo obiad o 15 po treningu a kolejna porcja kuraka z ryzem o 17:30 wiec mala przerwa ale coz zrobic :P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nunman transformation

Następny temat

IGM

WHEY premium