SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 kg w ciagu tygodnia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
bardzo dobra uwaga po co powtarzac jak zostałem poinformowany
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Witam Pawerty

Bawimy sie w te sama gre (odchudzanie):) Podobnie jak ty dużo pije nie koniecznie woda i nie jem po 18:00. Staram sie jesc 5 posiłków dziennie i unikac tłuszczów. Ja nie chce Cie zniechecac ale goscie którzy odpowiedzieli na Twój post maja racje. Prawda jest taka ze nie idzie pozbyc sie 4kg tłuszczu w ciagu tygodnia. Ja odchudzam sie poraz enty i staram sie teraz wogóle nie wchodzic na wage jak juz to lustro i tyle. Jesli chcesz naprawde schudnac na stałe to musisz troche poczytac na forum w przeciwnym razie mozesz sobie zrobic krzywde. Pamietaj ze najlepiej chudnac 0,5kg-1kg na tydzien wtedy masz wiekrze szanse na trwałe efekty Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
aston racja po twojej stronie i wielu innych rano waze te 5 kg mniej od tamtej wagi a wieczroem 2.5 kg i to nie jest przez tydzien ylko to juz trwa nie cały miesiac ale teraz sie biore za siebie aeroby rano i wieczroem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
daj spokoj aerovy rano i wieczorem to dadza duzo, ale jak zmniejszysz pozniej ilosc aerobow po odchudzaniu to wszystko wroci spowrotem, lepiej dac aeroby 5x w tygodniu rano i starczy...bedzie ok

Zmieniony przez - Robson69 w dniu 2004-05-16 09:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Hehe
Ja zaczynam od jutra zycze powodzenia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dietka w prezencie

WHEY premium