SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 cykl ;D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Witam jaki zestaw stakow wybrac mały storm maly shock + dietka witaminki carbo czy lepiej duzy storm i shock + dietka . Mile widziane inne propozycje innych stackow




Wiek : 18

Waga : 73

Wzrost : 176

Cel cyklu :masa / sila

Uprawiane inne sporty : mma


suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak
ilość dni wolnych od kreatyny : 80

przewidziane finanse na cykl : ~200zl

wczesniejsze suple :Mono , crea shot + mono , hp + mono
Staż treningowy : z przerwami 1,5 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
dietka+ dietka + dietka= dietka
ja tak to widze

A tak na powaznie to ja bym teraz uderzyl w cos mocniejszego niz shock i storm.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
co masz na mysli :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
np detonator

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
a z czym połaczyc ?? z napalm to 300zl a mam 200 :DDD???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Walnij z mono... Wystarczy:D:D:D

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
a dawkowanie :D ?? i o jaki detonator ci chodziło peak detonator czy authory fitnes ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
peak a dawkowanie 20g i jeden tabs przed treningiem
a mono rano na czczo

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
nie za szybko ?? co naprzyklad bede mogl wziasc po tym ??saa?? :PPPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
jak juz brałeś hp to raczej nie za wczesnie. ale jak chcesz to mozesz wziąć cos innego ja Cie nie namawiam, ale sam bede musial przetestowac tego detonatora :)

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
ok biore go :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol% po tygodniu

Następny temat

AAKG

WHEY premium