SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 Strona- Orginalne foto

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814


czesc, dawno juz nie zamieszczalem fotek, bo gdzies od wrzesnia, no ale przyszedl czas na nowe foty, tym razem nie moje ale kumpla, sa troche kiepskiej jakosci bo robione z Webcama, no ale zawsze cos widac. Jego wymiary to: bic 47cm, klata 125, pas 78 a ile ma w karku to nie wiem, ale z pewnoscia duzo. Prawde mowiac to strasznie sie rozrosl ostatnimi czasy, z dnia na dzien coraz wiekszy:)
Oczywiscie nic nie bral:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
duuzy chlopak z niego

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16767
Hmm...wyglada za***iscie, chodze z nim do klasy i jak siedzi przede mna w lawce to zaslania mi caly swiat:) Ale koles jest naprawde wielki. Mysle je jechal na l-karnitynie w płynie i to duzo mu dalo. Tylko tak dalej,Trzymam kciuki.

YOOOOOOOOOOOOOO

Pozdrawienia,
DanioZ

Pozdrawienia,
DanioZ


http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=92826&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia  ----- to sa moje starsze foty i rozpiska,teraz wracam do treningu i jak bedzie co pokazac to pokaze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Siema...ale duzo fotek widziałem i to mi albo wyglada na fotomontarz albo na jakies dziwne zdjecie!!!Ile on ma w łapie 50?!!!!!Cos mi nie pasi ale jak jest wzytsko ok to znaczy ze neizły z niego ByQ!!!!!!!!!POZDRAWIAM KLIMO

,,MaSa To PoTęGa,,

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22879
Fajnie sobie bica pieścią wypycha

============================================================
<==Jak się nie ma matki, to cycki ojca nie pomogą==>
Jakby ktoś chciał pogadać to 5274357
"Zjedz dziś, to co możesz zjeść jutro" by Garfield (moje credo)
6 Kyu Karate Shito-Ryu

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
g**** widać, daj normalne zdjęcie

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
klimo naucz sie czytac 47


" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
kur.. po jaka cholere mialbym umieszczac fotomontarz, dlaczego mialoby mi zalezec zeby kogos klamac, a dlaczego foty sa kiepskiej jakosci pislem juz, no wlasnie i ma 47 w lapie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No niezle s******liles prawy bark kolesia w Photoshopie, triceps zreszta tez.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16862
wyglada na duzego

-=[]=- NO PAIN NO GAIN -=[]=-
-=[]=- http://www.pajacyk.pl -=[]=-
-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-

Hop-siup malutka, chodź zrobimy krasnoludka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
cienko przerobione to zdjecie, nie postaraliście sie. Zaguś - :Mysle je jechal na l-karnitynie w płynie i to duzo mu dalo. Tylko tak dalej,Trzymam kciuki.: buhahahahaha ale wał

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomazzo zawody w wyciskaniu

Następny temat

my picture

WHEY premium