SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 LAT NA KARKU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
ok
widze ze musze wrocic na to forum za poł roku
dziekuje za wszelkie rady
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Błędny wniosek, gdyż na tym forum uzyskasz to czego potrzebujesz...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
w odpowiedzi na Maj 20
wiem wiem uzyskam informacje tak mysle ale narazie z tego co widze musze miec co najmniej pół roku stazu no i wybrac jakas diete to raz
a dwa w sumie chodzilo mi o doradzctwo odnosnie suplementow wspomagajacych to tyle a chyba sam wiesz jak to wyglada jak idzie do sklepu taki laik ja ja setki roznego rodzaju opcji i nie wiadomo ktora dobra która zla bo za wczesnie bo za poźno bo drogo bo tanio i tak dalej a sprzedawca chce sprzedac wszystko
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
dzikisen - maj ma trochę racji w tym co mówi. Bo nigdzie indziej się nie dowiesz tyle co tutaj...

A o suplementach jakie możesz stosować aktualnie pisałem na poprzedniej stronie i będą one tu jak najbardziej na miejscu.

Nie chodzi oto że niczego nie możesz brać, lecz niektórych supli po prostu nie powinieneś, na aktualnym etapie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
taki styl odzywiania jaki prowadzisz zapewne wymaga sporo poswiecenia i wyrzeczen. koledzy z forum skrytykowali twoja obecna diete, co prawdopodobnie mocno demotywuje, ale mieli racje. musisz wiedziec,ze prawidlowa dieta wcale nie musi byc bardziej rygorystyczna niz ta ktora stosujesz. powinna natomiast zaowocowac tym , ze redukcja wagi bedzie przebiegac sprawniej i negatywne efekty w postaci zmeczenia czy braku sil, motywacji nie beda dokuczac. byc moze wystarczy ulozyc odpowiednio odzywianie a suplementy juz nie beda konieczne. pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
dziekuje wszystkim za czas i probe pomocy
do uslyszenia za pewien czas
kupuje to co polecil mi Amentoris no i zmieniam diete

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
witam
wiec po 4 miesiacach intensywnego wysilku dalej te same problemu czyli ciagle zmeczenie organizmu
moze jakies drobne podpowiedzi co zmienic na tym etapie
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Do zestawu suplementów który stosujesz dorzuć żeń-szeń i DHEA. Zrób przerwę z kofeiną. Jak trochę od niej odpoczniesz, to kup coś z geranium (zazwyczaj takie suple zawierają też kofeinę). Może mały cykl na koksie. Zamiast zwykłego TT i ZMA jakiś dobry booster testosteronu (TT+ZMA+...) + inhibitor aromatazy.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
dzieki za szybka podpowiedz ale za bardzo nie wiem co to jest TT i co rozumiesz pod okresleniem maly cykl na koksie
bede wdzieczny za wecej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
co birzesz dokladnie teraz (suple)?? jaka masz diete??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA PROSZE O POMOC>>>

Następny temat

mono z universala a ...mono z universala %-)

WHEY premium