SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3miechy w plecy. Zapisac sie czy nie??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Siema. Dzieki Waszym poradom postanowiłem zapisac się na Tajski Boks. Poszedłem na sekcje u nas porozmawiac z trenerem, i okazało się ze cała sekcja cwiczy juz od 3 miesiecy!!:(, ja zapisac się nie moglem gdyz praca i studia nie pozwalaly mi na to. Chcialbym zaczac treningi od 1 kwietnia, i tylko ja bylbym tak w plecy 3 miesiace.

Doradzcie mi prosze czy w takim wypadku powinienem sie zapisac??. Czy dałbym rade nadrobic zaleglosci?. Prosze Was o rade z Waszych doswiadczen. Z góry dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Dla mnie taki podział jest bez sensu. Owszem podzielić można najwyżej ćwiczących na początkujących i zaawansowanych. Przedstawię to tak: Co z tego, że ta grupa ćwiczy 3 miesiące, jeżeli każdy inaczej się rozwija. Po tych trzech miesiącach jeden jest dużo lepszy od drugiego (a więc po tym samym czasie już widać różnice), więc dołączenie do takiej grupy jest możliwe. W ogóle trener nie powinien dobierać grup (ćwiczeń) sugerując się stażem treningowym tylko umiejętnościami. W dobrej sekcji jest tak, że trener dobiera ćwiczenia i partnera o zbliżonych parametrach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
3 miechy to prawie nic, a co mają powiedzieć Ci którzy zapisują się w wieku 30 lat?? Zapisz się 3 miesiące to prawie nic, ja jak zaczynałem to moi kumple ćwiczyli już ponad rok i jakoś nadrobiłem

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
a to Ty jak miales wtedy trening??. Bo reszta pewnie cwiczyla cos innego?. To Ciebie trener osobno prowadzil??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Z osobnym prowadzeniem trenera to chyba za duży luksus. Robisz to co reszta- a przynajmniej się starasz. Trener Cię poprawia, a jak czegoś nie potrafisz zrobić, bo za mało potrafisz, to dostajesz inne ćwiczenie. Dla jednej osoby cykle nie są zwalniane- to ta jedna osoba musi się wykazać chęcią nadrobienia zaległości. U mnie w sekcji jak ktoś sobie z czymś nie radzi, to przychodzi wcześniej, albo zostaje chwilę po treningu- wtedy pomaga trener, daje wskazówki na czym się skupić, albo koledzy sekcyjni, którym przyjemność sprawia dłuższe zostanie na sali.
Nie wahaj się! Idź i zobacz. Jak Cię będą olewać, trener Cię nie będzie korygował, albo w ogóle nie będzie poświęcał Ci czasu- to zrezygnujesz.


pozdrav.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
grom - co maja powiedziec ci w wieku 30 lat ?

mozesz rozwinac bo za bardzo nie rozumiem

ludzie zyja tez po 30 ...

Zmieniony przez - kot Behemo w dniu 2006-03-24 18:07:20

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Chodzi mi o to, że na forum niektórzy pytają się czy warto się zapisać w nieco starszym wieku (koło 30 np. to 30 to taka przenośnia)

Nie trener prowadził nas wszystkich razem tylko, że pokazywał mi co robiee, źle i jak poprawnie wykonać daną technikę i to wszystko. Trener jest po to, żeby korygować twoje błędy i pokazywać jak to poprawnie wykonać.

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
acha ok. A w przypadku gdy grupa teraz zaczyna już trening z rękawicami, niedługo sparingi pewnie przyjdą, to wtedy co ja robil bede?. Bo np. na sparingi w porównaniu z nimi jestem nie przygotowany?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
O sparingi to się w klubie zapytaj bo w każdej sekcji jest inaczej u mnie np. jest 3 miesiące od zaczęcia trenowania, a u marka428 jest tak, ze dopóki niebędziesz reprezentował odpowiedniego poziomu to możesz zapomnieć o sparingach, więc o sparingi się zapytaj.

Pozdro

Zmieniony przez - grom1234 w dniu 2006-03-24 20:14:31

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
byłem chłopaki zapisac sie na tajbox dzieki Waszym radom . Ale niestety, trener prowadzący zajecia powiedzial ze 3 miesiace to za duzo i nie wie czy byłbym w stanie nadrobic zaleglosi. Mam teraz czekac na zapisy na grupe początkującą i znimi zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No to trochę szkoda bo z lepszymi się lepiej uczyć, ale z drugiej strony to dobrze bo możesz przez ten czas przygotować się do treningów w domu, np bieganie, skakanka, rozciąganie, siłownia ewentualnie pompki, brzuszki itp.itd. Staraj sie przygotować jak najlepiej i wszystko będzie dobrze, a jak się zapiszesz to trener z ciebie zrobi "ludzi"

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
po 3 miesiacach to grupa i tak pewnie niewiele umie wiec dziwi mnie podejscie twojego trenera(tym bardziej ze zarobilby na tym).no ale coz-w tym czasie mozesz przygotwac sie fizycznie do treningow.

Zmieniony przez - pawelek770 w dniu 2006-03-27 19:31:55

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIT: "Jak trenujesz SW to jakbyś użył broni na ulicy"

Następny temat

Dobre ochraniacze na kolana...

WHEY premium