SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 lata cwiczen??Prosze o ocene ?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
bicek ladny :) ale wiesz jak to sie mowi ;D w 3 lata ;) mogłes wiecej :P:P:P:P

-_-v

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Ja pierdziu !!! Jak dla mnie konkret !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Teraz to mi sie podoba. Widac, ze cwiczysz troche wiecej masy i bedziesz rzadzil!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
mi sie podoba też mam tyle wzrostu więc wiem jak to jest...
Jakbyś mógł to daj jeszcze jakąś fotke z przodu bo albo mi sie wydaje albo na tej pierwszej sie coś słabo zapozowałeś, no i popraw klatke i plecy i byś jeszcze nogi pokazał... SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6531
Jest juz niezle. Tylko toche ciezko mi uwiezyc ze wazysz tylko 85kg i masz 190cm wzrostu poniewaz ja waze 97-99kg, mam 193cm wzrostu i wygladam podobnie. Chociaz moze te 3 cm robia duza roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
mi sie wydaje że ta waga nie za duża jest z powodu chudych kości ja też waże od niego więcej ale nie wyglądam wcale lepiej a bf mam podobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
jest b. dobrze. Cwicz dalej i trzymaj dobra diete . Tak jak Saib_ napisal jeszcze 10kg przy tym samym BF% i bedzie za...scie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
Sog Mi się podoba najbardziej biceps. Tak jak inni dodaj jeszcze kilka kilo suchego mięsa a będzie konkret.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 470 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31800
Bardzo ładnie Jakie wymiary i wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja mam bardzo chudziutkie kosci dlatego tez moje przedramie nie wyglada najlepiej. Kiedy zaczynalem wazylem 67kg. Na klatke 8 ruchow 110kg w treningu, w lapce mam 42. Dodam jeszcze kilka fotek jak zrobie . Aha i nie umiem pozowac do zdjec. :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie śmiac się..

Następny temat

Już jestem - miniKOKS

WHEY premium