SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3D protein czy SP 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tak to powiedziałeś jakby jedząc 1000kcal chlop ważacy 100kg - i pijąc tylko melko codzinenie - miał się zmienić z tucznika bo je laktoze + tłuszcz.

Bez przesady.

Fakt faktem że kazeina jest powiedzmy promotorem odkładania - ale głównie wody pod skórą (stąd ser może działać tak a nie inaczej na Ciebie podczas diety) ale to tyle praktycznie.

Co do mleka ...hmm bez przesady - troche uproszczony opis podałeś, i trochę niegodny z prawdą. Praktycznie rzecz biorąc nieraz widziałem ludzi pijących te 200-500ml mleka dziennie - a mających świetny poziom tłuszczu. To zależy od zbyt wielu czynników aby upraszczać całośc w ten sposób.
Meritum: melko nie jest takie złe: jak się nie przesadza

Co do białego sera - ile laktozy może dodatkowo mieć taki ser - powiedzmy, że byłby "stuningowany mlekiem" ...2g więcej? 3g?
To nic w porównaniu z zawartością białka ~20g/100g - a dla ludzi pragnących nabrać masy i mających problemy finansowe - dodawanie 200g sera dziennie jako źródła białka jest bardzo dobrym pomysłem - jakby na to nie patrzeć.

Co do zawodowców - wiesz jakie czasą mają przekrzywione myślenie To fakt że kazeina jest unikana w okresie robienia formy (czy tam przed zawodami) ale 98% ćwiczących nie są zawodowcami i dopóki nie chcą wypaść extraextra na plaży i przykozaczyć kobitom latającym wokół nich - nie muszą się bać tego sera.

Najśmieszniejszym rozwiązaniem wśród zawodowców jest chyba dieta olej lniany/oliwa z oliwek + pierś z kurczaka (widziałem już wersję bez warzyw nawet) - to się nazywa mądre podejście. Tona koksu zastępującego wszystko to z czym walczą naturalni ćwiczący - na 90% zapobiega wszystkiemu temu czym się Ci zawodowcy martwią. Kwestia umiejętnego użycia w odpowiednim momencie odpowiednich środków. Ot co. I nikt mi nie wmówi że jest inaczej

A Ciebie trzeba będzie w tym roku podszlifować chyba na jakąs max formę na białym serze (tylko uzyjemy jakichś lekkich diuretyków albo zabaw z aldosteronem i hierarchią wody Planujesz coś w ogóle w tym roku ? (jakieś zawody etc ? coś mi się tam chyba ostatnio obiło o uszy

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Kanarku - ale sie usmialem :) oczywiscie to co piszesz jest prawda 0 ale znajac Cie osobiscie wiem ze nie trzymasz diety i tylko obserwujesz - a tak najlepiej wyciagac wnioski.

jak osoby zaczynaja sie regularnie odzywiac - zwracaja uwage na drobniejsze fakty i skoro moga wybrac cos pomiedzy serem a miesem wybiora to drugie - byc moze to przekrwienie mozgu o ktorym psiales - nie wiadomo

Ja ze swoim slabym metabolizmem - uwazam na wszelkie zle produkty - bo wole miesc spokojne sumienie.

A to co obilo Ci sie o uszy to poczesci prawda ale jak bedzie to zobaczymy :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
kanarek - "Tak to powiedziałeś jakby jedząc 1000kcal chlop ważacy 100kg - i pijąc tylko melko codzinenie - miał się zmienić z tucznika bo je laktoze + tłuszcz."

A jak bedzie wygłądał ten facet po roku tej pseudo diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
etam - bez sensu
kazdy z nas ma racje a gadamy jak dzieci

pozdr

ale dodam - nie bylbym soba gdybym tego nie dodał - że to że nie cwicze i nie mam diety przez różne czynniki nie oznacza, że jej nie mialem, ani że jej nie trzymałem ściśle - nie zbudowałem tego co miałem ongiś kiedyś na "ryzu i ziemniokach" - ani nie oznacza też że przy prowadzeniu i pomaganiu wielu osobom - nie testuje sie rozwiązań wielu sam jestes tego przykladem

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-02-11 11:40:09

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-02-11 11:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
To fakt z wami kilka miesiecy ( biniu + kanarek ) dalo mi wiecej niz sam przez kilka lat :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no juz juz :D

bo mi sie mokro w oku robi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak juz to kanarowi !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w ogole chyba sie osobno pisze :D

ale fakt czerwien ja proponowalme niektorym pierwszy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki po krecie

Następny temat

kretka co sie dzeje

WHEY premium