SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3D protein czy SP 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ndexter, co do swg4000 a xxl to swg4000 ma i więcej kalorii i więcej białka i jest lepszej jakości, więc podobnie jak w przypadku porównania sp80 i 3d wychodzi wiele korzystniej.
Qazar ja w zdumieniu spoglądam jaka nastąpiła zmiana, ty piszesz, że produkt Treca, że zacytuję; "3d = syf"... a mnie za bardziej łagodne określenie straszysz banem...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Zwroc uwage kolego skoro masz problemy ze zrozumieniem tekstu,napisalem ze 3d = syf a nie trec ,a pozatym komu ja sie tlumacze,lepiej pokaz te dowody bo ban czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
ale ten z Vitalmaxa ma chyba tylko 13g bialka i jakos niegdy nie probowalem nic z tej firmy bo zawsze uwazalem ze jest chyba slabsza od Trec-a czy powiedzmy Olimpu (moze sie mylilem) a Wy co sadzicie o Gainerze 1 z Vitalmaxa-czy naprawde jest on lepszy od XXL i SWG 4000 ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Wiesz nie jadlem tego gainera,ale vital ma wiele swietnych produktow i jeszcze sie nie zawiodlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
gainer1 jest dla hardgainerow - ma malo bialka (13g). do konkurencji z swg i xxl lepiej sie nadaje gainer2 (27g) ktory ma jeszcze sporo oddatkow i bardzo dobry smak
imo swg i gainer2 to mniej wiecej ta sama klasa. xxl stoi poziom nizej chociaz ma dobra cene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
vital jest spoko i jeszcze ta cena!
cycu ty to chyba wszystkiego probowales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
co ty zartyjesz gainery,kretka i carbo to na laodwanie ,bialko do diety ,kupe spalaczy i pro zdrowtne popiwerdulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Wydaje mi się ze 3D protein bardziej stworzony został do konkurowania z hi-tec protein (który cieszył się kiedyś bardzo dużym zainteresowaniem) - nie można go porównać z sp80. Osobiście uważam ze kupowanie białka typu egg nie ma sensu - dlaczego ? Bo wole zjeść normalne jajka (wychodzi bardziej ekonomicznie) - a serwatkę uzupełnić np stosując Perfect Whey Protein (WPH+WPI+WPC) ktory jest tylko nieiwele drozszy od sp 80 ( 154 zł za 2,5 kg Perfect Whey ) 149 zł za sp80 2,5 kg a na noc bialko z jajka naturalnego lub ewentualnie kazeine.

Sam znakomicie sie wyrzeźbiłem stosując Hi-teca wiec nazywaniem 3D syf - jest nie na miejscu – gdyz zawiera lepsza frakcje od Hi-teca a mianowicie izolat białka pszenicznego + wpc + kazeina - jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem nisko budżetowym

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
megon idac twoim tokiem myslenia mozna by powiedziec ze zamiast kazeiny mozna jesc twarog, zamiast serwatki tunczyka etc. etc. i koleczko sie zamyka. poza tym bardzo watpie zeby jedzeni jajek wyszlo taniej. no i nie jesz tluszczu z zoltka.
sp80 nie kosztuje 149 tylko 137 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Megon sam sie redukuje i sam pije to bialko i niestety jest kiepskie,jet bardzo kiepska rozpuszczalnosc(mam sheker z sitkiem),smak beznadziejny,konsystencjia porazka ,frakcjie ciekie ,70% przenicy to bialko jest niewypalem ,niestety hi-tec o niebo lepszy no i tylko 50% przenicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki po krecie

Następny temat

kretka co sie dzeje

WHEY premium