SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

365 dni na tesciu - dyskusja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
A ja mam 25 lat, robie cykle 5-6 miesięcy i później tyle samo offu. Czy on czy off jestem takim samym człowiekiem, nie zależnie od środków jakie przyjmuje. Na offie, po dobrze przeprowadzonym pct czuje się świetnie, jak na cyklu, nie wkręcam sobie że jestem off to jest gorzej. Może bez saa progresu nie robię ale formę trzymam podobną jak na bombie. I przez najbliższe lata na pewno podejścia nie zmienię. Z resztą nie dawno dowiedziałem się że kilku czołowych zawodników po sezonie startowym robi 2-3 ,miesięczne offy. I nie jest to bicie insy +gh tylko totalny off. A jak będę grubo po 30, naturalny poziom testa będzie niski to pomyśle o htz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Panowie kazdy z was ma jaks racjie,przedewszytskim jest to wielki pieniadz:)i napewno uzaleznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Lepiej wydac hajs na dobrze zarcie I fiolke testa niz mak ed I wodka I bro co weekend, metr w pasie I zadyszka po schodach

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Nie wiem co to za podejście... Tak samo nie musisz wydawać kasy na "fiolke testa" alko narko czy fajki tylko na np;zdrowe żarcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Kazdy ma swoje podejscie, jak komus z tym dobrze I mu to pasuje to niech robi co mu sie podoba I zyje jak chce, bo zyje sie tylko raz, dopóki nikogo innego nie krzywdzi to niech kazdy robi to na co ma ochote

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Nie można wrzucać alkoholików/narkomanów i ludzi na saa do jednego worka, bez przesady. Powód jest prosty alkoholizm/narkotyki niszczą życie i ludzi zawsze - a saa brane z głową, patrząc na łodzianina np. polepszają życie(oczywiście jakimś kosztem). Jakbym mógł brać całe życie amfetaminę bez negatywnych skutków ubocznych, to bym brał, bo lubię czuć się zaj**iście, tak samo jak piję kawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Alko i narko tez mozna brac z glowa, choojowym podejscie to takie w ktorym człowiek stroni od wszystkiego absolutnie, nie korzysta z niczego, po to to wszystko powstalo zeby tego uzywac,

znam przypadek w ktorym pewna osoba nigdy nie pila, palila, cpala itd tylko zdrowe odżywianie, ogolnie zdrowe podejscie do zycia, tak sie to perfekcyjne podejscie skonczylo ze miedzy 40-50 rokiem zycia zmarła na raka zlosliwego, nie miala najmniejszych szans na wyjście z tego

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Papsi a gdzie ja napisałem ze wrzucam wszystkich do jednego wora biorących narko alkoholików i używających sterydów??? Przeczytaj jeszcze raz moj post... Wynika z niego ze nie trzeba popadać w żadną skrajność a po prostu dobrze się odzywiac i prowadzić zdrowy tryb życia that's it bro ps; osobiście to uważam ze nie wszystko jest dla ludzi bo po co komuś normalnemu i zdrowemu narkotyki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
A no po to ze od czasu do czasu fajnie jest sie konkretnie oderwać od rzeczywistosci, codziennosci

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Swietnie ze trafiłem na ten temat, rozjaśnił mi kilka spraw Ciekawa dyskusja się wywiązała za co wszystkim dziękuje

Dodam jedynie od siebie - tak jak wiekszosc pisze, wszystko jest dla ludzi ALE ogarniętych i świadomych tego co robią, a nie gości co biorą saa w sporych dawkach nie patrząc na "efekty uboczne" a jedynie rozmiar łapy, a takich nie brakuje, ale to jest własnie to, takiemu się "uda" i będzie wszystko ze zdrowiem w porządku, a innemu mimo mega zdrowego trybu zycia na lekkiej bombce od razu pojawią się problemu . Po prostu trzeba się badać regularnie, wszystko kontrolować i bedzie dobrze.

A saa na pewno uzależniają ale chyba nie w takim stopniu co narko lub alko, gdzie po prostu trzeba przywalić w palnik bo od środka będzie "coś" rozrywało. Na saa po prostu jest lepszy komfort życia (nie patrze teraz pod kątem przyrostów) i to to uzależnia.

ale w sumie, ja w tym temacie dopiero zaczynam raczkować

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-06-01 17:10:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO+CYPION rozpiska

Następny temat

Bardzo prosze o rade META

WHEY premium