SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

365 dni na tesciu - dyskusja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
lodzianin1 - zapoznaj się z tym wątkiem a zobaczysz, że forma sportowa to nie jest główna motywacja ludzi lecących latami na SAA. Jak dla mnie to w tych wypowiedziach dominuje motyw po prostu lepszego samopoczucia, poczucia siły, mocy i pewności siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
a wg mnie z wypowiedzi ludzi w tym watku wynika ze forma sportowa jest glownym celem a "pozytywnym skutkiem ubocznym" jest lepsze samopoczucie, poczucie sily, mocy i pewnosci siebie. Aczkolwiek ja az takich mocnych odczuc nie mam. Moze dlatego ze bije wyj**ki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663997
nie mozna kazdego szufladkować,inne jest podejście 18 latka inne 30 latka a inne 40 latka.Tak samo z podejściem do życia,rodziny itd jak ktoś ma problemy z psychika to nie powinien siegać po żadne uzywki/leki
znam masę osób które lata są na bombie mają szczęśliwe rodziny,są dobrze sytuowani i nie mają problemów emocjonalnych ze sobą.Jak ze wszystkim są ludzie i są taborety,jeden się napije alko pójdzie i się pobawi,drugi bedzie wracał i skopie idącą do pracy kobietę.Ot takie zycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
od jakichś 15 miesięcy jestem ON, były może w sumie 2 miesiące przerwy, ale poza tym caly czas teść leci w nieduzej dawce i od czasu do czasu coś dodatkowo, obecnie jest to bold. Czuje się inaczej niż na offie ale nie jest to jakas drastyczna roznica, już się przyzwczailem. Prawdziwą roznice w zachowaniu, psychicę poczulem kiedy wszedlem na tren, cudowny srodek i nie mogę się doczekac kiedy znow go wezme i wcale nie chodzi o zmiany wizualne w sylwetce, ze lepsza jakosc miesnia czy troche wiecej żyl, to tez jest wazne, ale drugorzędne. Chodzi mi wlasnie o bycie zimnym sk***ielem, miałem wtedy gdzies wszystko i wszystkich, byłem jak skala, nic mnie nie wzruszalo, zadnych uczuc, emocji i to było zaj**iste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
to coś z tobą nie tak,jeżeli pasuje ci być złym człowiekiem i potrzebujesz chemii by się takim stać.

Jestem zdania by więcej ludzi umierało od saa.szkoda że tak mało umiera.To nie jest insulina.Saa potrafią dużo wybaczyć.
Byłby to kolejny etap naturalnej selekcji.

No offence bro



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-05-30 19:51:00

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok teraz czekamy na temat 365 dni na TRENIE, pewnie już paru śmiałków by sie znalazło

co do testa w rozsądnej dawce to moim zdaniem, chodź by go bic tylko po to, żeby czuć się ekstra, fajnie mieć lepszy komfort życia, poczucie mocy, siły i pewności siebie to samo w sobie mówi za siebie, że warto. Przecież głownie po to jest HRT przepisywane dziadkom A dla formy to nie oszukujmy ale sam testosteron to nie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Ksiedzu
to coś z tobą nie tak,jeżeli pasuje ci być złym człowiekiem i potrzebujesz chemii by się takim stać.

Jestem zdania by więcej ludzi umierało od saa.szkoda że tak mało umiera.To nie jest insulina.Saa potrafią dużo wybaczyć.
Byłby to kolejny etap naturalnej selekcji.

No offence bro



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-05-30 19:51:00


jak ci saa nie pasuje to wypad z dzialu, byles pewnie ON jakis czas teraz juz nie bierzesz i glupoty wypisujesz. szkoda ze ty nie zdechles.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
barano90
co do testa w rozsądnej dawce to moim zdaniem, chodź by go bic tylko po to, żeby czuć się ekstra, fajnie mieć lepszy komfort życia, poczucie mocy, siły i pewności siebie to samo w sobie mówi za siebie, że warto. Przecież głownie po to jest HRT przepisywane dziadkom A dla formy to nie oszukujmy ale sam testosteron to nie leci


No ja niestety tak lekko nie umiem do tego podejść. Ciągle mam z tyłu głowy, że to fałsz i obłuda a przede wszystkim okłamywanie siebie Co to za poczucie mocy i pewności siebie jak bez strzykawki znika

Co do HRT to wiesz, że ma na celu przywrócić "młodzieńczy" poziom testa a nie wielokrotnie go przekroczyć

Pośrednio przyznajesz rację moim obserwacjom, że test staje się magiczną pigułką na poprawę humoru po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663997
nawet jesli ktoś wbija miedzy innym testa na poprawienie sobie humoru,nie wiedzę w tym nic złego poprawia sobie jakość życia.
Miliony ludzi pali papierosy po 50-60 lat w jakim celu? to jest rujnowanie zdrowia,ale na to jest przyzwolenie,tak samo z alko z tym sie nie walczy bo państwa mają kase z tego.A z dopingiem się walczy jak z czarownicami seti lat wstecz zdemonizowany temat tabu zwłaszcza w pl.W krajach lepiej rozwinietych temat HTZ jest stosowany i znany od lat.Nie wiem do czego chcesz tutaj przekonać ludzi ja na cyklach jestem dobre 20 lat i czuje się z tym świetnie,koledzy ode mnie z klasy mają po 110 cm w pasie jak wiążą buty to siadaja na krzesełu,po wejściu po schodach zadyszki dostaja.
Ja trenuje całe życie od dziecka,zawsze coś mam 40 dyszki bez mała na karku,jezdze na rowerze,boksuje,chodze na basen,plus oczywiscie siłownia nr 1 dla mnie.Libido super,samopoczucie tez raczej nie narzekam,nie widzę w tym nic złego.Ja osobiście nie mam zamiaru juz schodzić z testa,bedę wbijał pomiędzy cyklami małe dawki i potem podbijał na czas cykli w górę.Po 35 roku zycia naturalny test sie obniża a mi dobrze się żyje z wysokim.
Idąc dalej twoje tutaj bicie piany jest totalnie bez sensu,bo piszesz coś wzięte nie wiem z czego.Jesli u ciebie był taki scenariusz świdczy to o twojej słabej psychice,a na psychikę wpływ mają tez leki i używki,lecz nie przekonuj do swoich"racji" ludzi którzy widzą to inaczej i nie potrzebuja lekarzy aby zyć normalnie na cyklach jak i pomiedzy nimi.
Czy jesli bym mógł się cofnać w czasie czy bym wrócił do saa?
tak na milion procent,tylko bym nie popełnił sporo błędów które robiłem z niewiedzy,teraz jest ineternet i takie portale jak SFD gdzie mozna się wszystkiego dowiedzieć i robić to wszystko z głową i sensownie.
Wolę wbijać koks 60 lat niz 60 lat palić fajki rujnując sobie zdrowie a w zamian nie mając nic.A saa dają mi bardzo duzo korzyści z których czerpię radość i chęci do życia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To kazdego swiadomy wybor, ja wybralem koksy, oprocz tego nie uzywam zadne inne przeczy, nawet palenie rzucilem po 10+ latach, co to wogole za bania, pisac ze koksy sa zle na forum doping? Chyba ktos pomylil dzialy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO+CYPION rozpiska

Następny temat

Bardzo prosze o rade META

Wiecej