SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

365 dni na tesciu - dyskusja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak inne konto . Dzięki . Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Showcase
no właśnie ważna rzecz - jak to jest z robieniem dzieci po takich cyklach ? w teorii się da... a praktyka ? szczerze to się przymierzam do właśnie rok ON 500mg cyp/week + w trakcie jakieś inne zabawki ale jeszcze dzieciaka brak...


w pod koniec 1 roku na cyklu mozna zrobić :)
jak zrobiłem byłem na mixie i dece wczesniej tescie i rózne dodatki do tego...

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290479
z ciekawości, chłopak czy dziewczynka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
a mnie ciekawi najbardziej kwestia hcg?
tyle jest opinni każdy stosuje jakiś tam swój schemat
jedni walą np 5000iu rozbite co ~ 7-8 tyg
albo lecieć co tydzień 500iu
jak jest najbardziej optymalnie??
a i np jadę testa (~700mg/tydz)13tyg w 7-8 bije hcg 5000iu i po tych 13 tyg wchodzę na mostek powiedzmy 250mg testa/tydz
i czy na mostku też jest jakiś " specjalny" sposób na bicie hcg?

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ponoc 500j/week albo 2x 500j/week jest optymalnie przez dlugie cykle, ja tak lecialem 5 miechow ON i szczerze mówiąc 0 problemow z jajami i odblok lepszy niz mialem po 14 i HCG 2x (co 3dni po 2500j - srodek i koniec cyklu). potem doczytalem ,ze jak lecisz male dawki a czesto to wrażliwosc na LH jest lepsza wiec blok mniejszy. ale bardzo sie w to nie zagłębiałem ale na mnie 500ui 1x/2x week działa chyba najlepiej.

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2012-03-29 14:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75119
Lecialem ponad 1,5 roku. Test jako baza caly czas + dodatki. Co jakis czas mostek i sporadycznie HCG. Do zeszlej niedzieli bylem ponad 2 miesiace off. Odblok byl samym HCG. Libido normalne, jajka normalne, samopoczucie normalne, sila i obwody troche polecialy bo zrobilem maly blad czyli ....... lekko wycinke na odbloku. Od niedzieli z powrotem lajtowo leci 500mg ew testa. Ogolnie Test For Llfe.

Zmieniony przez - 21dorian21 w dniu 2012-03-29 16:06:24

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak zdrowie po takich cyklach ? Robicie Pany badania na bieżąco ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
To na pewno różnie z tym jest;) Ja np. ostatnie szczegółowe badania robiłem w grudniu 2010, łącznie z tomografią i czynnikami wątrobowymi, bo "zwykłe" okresowe badania krwi, to raczej nie można zaliczyć do szczegółowych, bo Pani pielęgniarka, odczytując wyniki, powiedziała tylko, że anemia mi nie grozi (byłem w 7-8 tyg bold+enan). W każdym razie szczegółowe badania nie wykazały nawet przerostu mięśnia sercowego, za to sporo podwyższone alat i aspat, no i trochę trzeba było zbić cholesterol....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Ja sie boje badan robic. Watroba ok raczej, cisnienie spoko (dziwne ze nie skacze, ale zawsze mialem niskie), libido ok, jajka ok.

Co do hcg to jakbym mial gonasi to moglbym bic 500jm eweek i chcialbym tak, ale jak mam pregnyl na 10 tyg rozbic i po 5-6 tyg straci on swoje wlasciwosci to dziekuje. A gonasi brak. Ja bije co 7-8 tyg 5000jm rozbite na 3 strzaly, e2d zazwyczaj/. Przedwczoraj wlasnie trzeci strzal poszedl i jajka git.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Hawaj85
Ja sie boje badan robic. Watroba ok raczej, cisnienie spoko (dziwne ze nie skacze, ale zawsze mialem niskie), libido ok, jajka ok.

Co do hcg to jakbym mial gonasi to moglbym bic 500jm eweek i chcialbym tak, ale jak mam pregnyl na 10 tyg rozbic i po 5-6 tyg straci on swoje wlasciwosci to dziekuje. A gonasi brak. Ja bije co 7-8 tyg 5000jm rozbite na 3 strzaly, e2d zazwyczaj/. Przedwczoraj wlasnie trzeci strzal poszedl i jajka git.


mam podobnie z badaniami wiem ze wotroba ok cukier ok , a boje sie zrobic bo chyba bym bardziej sobie zaczol wkrecac , choc kiedys mialem ostre zycie i myslalem jak tu 20 lat dozyc a tu juz 31 :)

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO+CYPION rozpiska

Następny temat

Bardzo prosze o rade META

WHEY premium