SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30 dni - wzmocnienie rąk

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Poradzcie mi jakie najlepiej wykonywac cwiczenia na wzmocnienie rąk.
Mam na to miesiąc a potrzebuje rzucac pilka lekarska (3kg) na 5,5m a narazie rzucam na 4,5m.
A moze znacie jakis sposob na rzut pilka, ktory nie wymaga duzej sily.
Aha musi to byc wykonane oboracz zza glowy.
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dokładnie. Jeśli tak powiesz, nie powinien robić problemu. Zawsze możesz iść do pielęgniarki w szkole, która łatwo zweryfikuje zakres ruchomości w nadgarstku i potwierdzi zaświadczenie lekarskie. Nie odpuszczaj, masz jeszcze dokumentację medyczną (jakaś historia choroby) i dyrekcję w szkole

Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze. Natomiast jak wrócisz do zdrowia, to plan masz już gotowy, potrenujesz i rzucisz 8 m

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Chyba najłatwiej pożyczyć taką piłkę lekarską do domu albo wybrać się na SKS i jak najwięcej rzucać, jestem przekonany że szybko poprawisz swój wynik.

ANIMA SANA IN CORPORE SANO

http://www.sfd.pl/Niecodziennik_pajarito_-_podsumowanie_str._12-t416114.html - mój niecodziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2544
egzamin do policji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
jesli bedziesz mial naprawde dobra technike rzutu to spokojnie osiagniesz to 5,5m ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Dzieki ar3Q skorzystam z linka napewno :)
I pozostalym tez za opowiedz i zainteresowanie.

I qczysxxx nie na Policje tylko egzamin na uczelni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3252
Słabiutko ja w podstawówce rzucałem po 6 metrów

Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2544
Powodzenia! Tak pomyslalem bo do Policji jest chyba podobny pulap. A co do wzmacniania rak to chyba w takim rzucie zza glowy przydadza sie silne tricepsy i barki wiec moze troche je pocwicz. Pompki na rekach przy scianie swietnie cwicza rece. Ale zeby rzucac daleko to chyba przede wszystkim tzeba rzucac, rzucac i jeszcze raz rzucac. Jeszcze raz powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Nie dzięki ;)

Co do pąpek to narazie odpadaja bo jestem po kontuzji prawej dłoni. Miałam pecha poskręcałam wszystkie 4 kostki pod palcami, stłuczenie śródręcza w 2 miejscach i pęknięcie na środku.
A przez 2 miesięczny gips unieruchomil mi nadgarstek.
I lewą dłon zegnę do pionu w nadgarstku a prawą tylko uchylam na 3 cm.
Ale podobno po pół rocznej rehabilitacji zegnę ja w nadgarstku do 3/4. Bo calkiem do pionu już nigdy :(
I teraz trace czas zamiast na dalsze cwiczenia to basen wirowy, naswietlanie promieniowaniem, laserem, elektrowstrzasy a na koncu podnoszenie ciezarkow wiszacych na dloni.
Srawdzilam do porownania na lewej podnosze 10 a na prawej 1.

A co do Ciebie JFKZ to pewnie teraz rzucasz na 20 m heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nevlog - to jak Ty chcesz rzucić tą piłką z ograniczeniem ruchomości w nadgarstku?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Jakoś dam rade :) Bo poprawka miala byc we wrzesniu ale bedzie na poczatku sierpnia. Po miesiacu moze bedzie troche lepiej. Mam nadzieje. A narazie moje rzuty wyglądają smiesznie, no ale najgorszy jest bol.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozszerzenie

Następny temat

brzuch: a6w/abs/...??

WHEY premium