SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2gi cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
mysle o moim 2gim cyklu zastanawaim sie nad deca z prolem mialo by to wygladac tak
1-10 deca e7d 200mg
1-10 prolo e5d 200mg
co sadzicie o czyms takim brac moze cos jeszcze na jakiegos kopa na poczatek ?? z poprzedniego cyklu zostal mi flakonik propa moze ostatnie 2 tygodnie zamienic prola na niego jak wtedy wygladalby odblok? miesiec temu skonczylem cykl 1-8 e2d 100mg propa i jestem srednio zadowolony z efektow ale tez nic skutkow ubocznych nie bylo poza niewielkim tradzikiem na barkach nastepny cylk planuje juz teraz ale zaczynal bym na zakies 1,5 miesiaca ale che juz teraz troche dopiedziec co i jak z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3697
No to cos masz nie halo (sok, dieta albo trening albo wszystko na raz). TAkie "wyniki" to osoba z kilkuletnim stażem na zwyklej krecie moze jeszcze wyciagnać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
Staż treningowy (lata) 4-5
Wzrost (cm) 173
Waga (kg) 75
Obwód Bicepsa (cm) 39,5
Obwód Klatki (cm) 110
Obwód Pasa (cm) 86
Wyciskanie leżąc (kg) 140
Wyciskanie na barki (kg) 125
Przysiad (kg) 120
Dieta na cykl bedzie rozpisana i pilnowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

miesiec temu skonczylem cykl 1-8 e2d 100mg propa i jestem srednio zadowolony z efektow

bo diety nie masz i dlatego też zaczynasz kolejny cykl,takie błędne koło,dopracuj miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
na cylk mialem diete i w koncu cos mi ta waga ruszyla efekty bylo ale nie jakies nie wiadomo jak wielkie chociaz znajomi zaczeli wypytywac co biore itp. moze spodziewalem sie zbyt duzo ale ogólnie jestem zadowolony tym bardziej nie male spadki i nawet teraz mam duze checi na silownie ten cykl chcialbym zrobic naprawde dobry i jak napisalem dieta bedzie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
aha czyli lecisz schematem jest cykl jest dieta nie ma cyklu nie ma diety? spróbój na samej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
wiem ze troche to bez sensu ale staram sie jak moge :/ moge obiecac ze diete zaczne jak najszybciej poprostu odpuscilem troche (praca i szkola chociaz to zadna wymowka) mam nadziej ze pomozesz mi przy tym cyklu bo wolalbym z wasza pomoca go rozpisac i dowiedziec sie paru rzeczy niz od kogos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak nie masz czasu/kasy na diete to cwicz na sucho. 5-6 posilkow z dobrymi weglami musisz miec i bialkiem z miesa, ryb, jajek i twarogu. Tluszcze olej lniany, oliwa, orzechy. Do tego chociaz do polowy posilkow jakies warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
tak robie nawet teraz ale to nie jest dieta taka jakbym chcial i taka jaka bede mial na czas cyklu wiec nie napisalem ze mam diete jem 6 posilkow caly czas wiem co rano mam jesc przed tereningiem po itp ale na cylk bede mial rozpisane konkretnie nie tek jak teraz a jeszcze co do diety to osobny temat tu chodzi mi co sadzidzie o takim cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ankiete dzialu daj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 455
1. WIEK:23
2. WAGA:75
3. WZROST:173
4. WYMIARY:
-biceps:39,5
-klatka:110
-udo:65
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5 lat troche przerw na pocztku
6. DIETA:jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1 cykl 1-8 e2d 100mg prop
8. TRENING:5-6 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:dobrej jakosci masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1.5 miesiaca i odczekam jeszcze z miesiac
11. POZIOM BF%:nie wiem ale kratke mam na brzuchu
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):cos pomiedzy mezo a ecto z tendencja do chudniecia
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola od malego ale to rodzinne u nas
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1807
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:170-180
-przysiad: 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu

Następny temat

Cykl ph

WHEY premium