SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
nolva, czemu uważasz że Olimp to najgorsza Polska firma??

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Po 1-z doświadczenia,kompletnie nie czuje ich odzywek
2-znam bardzo mało kumpli którzy sobie chwala ta firme
3-nie znam nikogo kto by powiedziałby mi ze brał cos od Olimpa i ze był zadowolny.:) Jak Polska to Trec IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
z olimpu dobre odzywy sa np. kreatyna i bialka TYLKO ZE TO NIE TEN DZIAŁ no a trec zdecydowanie lepszy najlepsza polska firma to jelfa:):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Bo ja wiem...ostatnio sie strasznie zawiodłem na ich mixie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
to ciekawe opowiedz o tym cyklu cos wiecej ile czasu dawkowanie i efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Wiec tak:
omo 1-9 250mg e3d
meta1-5 30mg ed
prop9-12 100mg e2d

W niektóre tygodnie wychodziło 3 amp tygodniowo. W 5 tygodniu chyba musiałem zmienic na 500 week. Waga poszła w góre o 9 kg( ) ale...wymiary porazka;/ Łapa tylko 1cm,bary i klata najbardziej ruszyły. Pomyslałem ze moze plan? Wiec zmieniłem trening na superserie na łapy...nie dało nic.Teraz zaczynam propa

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2009-05-16 23:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
moze zly trening albo brak genu(powodow takich problemow moze byc multum), zobacz zdjecia z galeri na strone 28 (link pod spodem mojej wypowiedzi) jestem tam po cyklu z omki i mety, nie wygladam na zalanego a wymiary poszly naprwde ladnie.

madrze wykorzystany mix moze byc potezna bronią

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-16 23:43:07

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-05-16 23:43:44

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Gen raczej nie..mixa(suste) jak ostatnio brałem to efekty przerosły moje oczekiwania:) Niektóre bluzy były mi obcisłe Wiec teraz sie dziwiłem dlaczego było tak słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
chcesz wmowic mi ze jelfa, znana i szanowana firma farmacetyczna ma mniejsze stezenie niz susta produkowana w egipcie w niewymiarowoych ampulkach ? bez przesady, moim zdaniem powodow mozna sie przeroznych doszukac, moze problemy z dziewczyna czy w domu, moze bardziej przemeczony, mniej sie wysypalies albo poprostu zamala dawka po ostatnim cyklu nie zwalal bym tego na srodek bo jest on dobry i nie mowie tego bo tak przeczytalem ale dlatego ze sam go testowalem

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Nie wiem moze poprostu moj organizm nie lubi omki

Powód...hm..no w sumie...jak brałem suste była tylko siłka,a teraz chodze na boks wiec moze to

Zmieniony przez - nolvadex40 w dniu 2009-05-17 00:49:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po PH musi być zawsze odblok?

Następny temat

superka na stawy

WHEY premium