SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 lata

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 812


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30880
Monster2 co to za wypowiedz słabiutko,nie kazdy ma za***ista gentyke do łapania masy,wez to tez po uwage,co spodziewałes po dwoch latach gostka co ma pokuty tyłek i 45 w łapie,chłopie ty chyba niewiesz co piszesz.Jeszcze ten avatar za***isty niewiem wogoole co to jest,ale chyba reka przylgnieta do ciała,niewiem nawet po co takie cos wklejac,a twoj profil budzi pełno wątpliwosci 200 na martwy przy łapie 36 cm,a na barki i klate duo mniej,jaks sciema z tym martwym.
Do autora:Bardzo dobra sylwetka,estetycznie,a o to chodzi,dobry brzuch,klata,tricek tez wporzo,popracuj troche nad pleckami,ale ogoolnie git i jeszcze przy tym sprzecie co masz to juz wooogle bardzo dobrze,jak na 2 latka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 812


v
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mi sie podoba
sog

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14945
Estetycznie, SOG
Fajna ławka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
jest zgrabnie, w sumie tyle Da się na tym coś zbudować napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2034
Ogólnie pełna estetyka, wysportowana sylwetka, rzeźba ładna, dobry procent BF, bo brzuch widać... jednak przydałoby się więcej masy, ale nie wiem nad czym pracujesz i na czym ci zalezy... SOG duchowy, bo nie mam abona... Życze wytrwałym i cięzkich treningów.....

Życie jest zbyt krótkie by być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1379
Gratuluje sylwetki :) Z tych ujęc nie mozna wiele wywnioskowac ,ale z tego co tu widac to masz dobra klatke :) Brzuch tez jest ok :) pozdro

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
mi tez sie podoba,ładna sylwetka, brzuch super
Sog:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
mi sie tylko brzuch podoba masuj dalej jak na 2 lata to nie jestem pod wrazeniem zachudo jak dla mnie

chcem byc wielki!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto jacek rok cwiczen

Następny temat

Qra po redukcji- lzejszy o 9 kg

WHEY premium