SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 kg w miesiąc...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Chłopaki,spokojnie nie kłućcie się
Widzę,że tylko Redis udzielił mi konkretną odpowiedż...Sog
A jeśli chodzi o diete to jakich produktów mam unikać przez ten czas i jak mam ograniczyć węglowodany ??

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Co jeść
5-6 posiłków dziennie
węglowodany rano (np kromka chleba żytniego pełnoziarnistego),
można przed treningiem ryżu w ilości do uzupełnienia dziennej dawki węglowodanów.
co można: gotowane lub duszone piersi z kuraka, ryby, mięso
jajka, ser biały, warzywa

potrzebujesz ok 1700 kalorii na redukcji
na wysokobiałkowej będziesz miał ok 600 kcal z białka i to ma być podstawowe Twoje pożywienie (głównie kurak, mięcho i ryba)
z tłuszczy dasz 900-1000 kcal
na węglowodany pozostanie 50kcal do 80kcal

Jak w praktyce:
tłuszcze: 30g oliwy z oliwek, 30g masła, 30g oleju lnianego ostatecznie rzepakowego ale rzepakowy na zimno. masełko można do chleba albo położyć na ciepłe mięsko :). Oliwę, olej możesz walnąć z kielicha albo dodać do warzyw. Reszta tłuszczy będzie z produktów zawierających białko.

białka: trochę tego musisz zjeść bo wypada ok 160g czystego białka dziennie (jak zjesz trochę więcej to nie powinno być źle bo i tak jest dieta minimum). Gotowane albo duszone ma być. Kurak najlepszy. Ser biały na ostatni posiłek. No i oczywiście jajka :) (głównie białka jajek).

węglowodany: rano chleba żytniego pełnoziarnistego ok 50g i przed treningiem 50g ciemnego ryżu.

warzywka - trzeba, jak się da to każdego posiłku trochę, np pomidor, sałata, rzodkiewka, ogórek, brokuł - żadnych ziemniaków, marchwi też lepiej nie.

płyny - herbata (najlepiej zielona lub czerwona) i woda. Pić trzeba dużo ponad 3 litry płynów dziennie. Wejdziesz w lekką ketozę ale jak będziesz białko dostarczał z kuraka i mięcha to nie stracisz na sile mięśni, duża ilość płynów jest po to by oczyszczać organizm.

Trochę ilość kcal jest zaniżona - jednak lepiej stracić w pierwszym tygodniu i nastawić się na utrzymanie w następnych niż robić cuda tuż przed ważeniem.

Jest to tylko propozycja i nie gwarantuję, że da jakiś efekt; nie jestem ekspertem i jest to tylko jakaś propozycja. Dopiero po tygodniu będzie można sprawdzić. Z jednej strony trzeba zrzucić wagę ale nie kosztem siły, masa mięśniowa może spaść bo w walce masa mięśni nie ma znaczenia: trzeba zachować siłę i szybkość.

HIIT jest ważny bo to właśnie taki trening "spali" Ci trochę mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Rade -Pomoc-

Następny temat

białko

WHEY premium