SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 diety do oceny - redukcja i masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522
Cześć.

Od 3 tygodni wróciłem do treningu i działam z ACT. Początkowo chciałem od razu robić masę, ale ze względu że przez długi okres nic nierobienia dorobiłem się nieciekawego sadła na brzuchu przez co jestem "grubochudy" i generalnie szczupłe ramiona i nogi kontrastują z oponą która wisi na pasku od spodni... Wstyd i hańba, dlatego początkowy cel upadł bo nie chcę się jeszcze bardziej zlać. Chyba najrozsądniej będzie kontynuować ACT + areoby w dni nietreningowe i dietę redukcyjną, żeby pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Mam 25 lat, 183 cm wzrostu i 82kg wagi, z budowy (pomijając bandzioch) typowy ekto. Wg. kalkulatora BMR wynosi 1934 kcal, a do utrzymania wagi przy średnim obciążeniu treningowym potrzebuje ok 3300 kcal

Moją dietę na masę umieszczam w pierwszym zestawie

Tam gdzie pojawia się kurczak, zamiennie stosuję wołowinę lub ryby, żeby nie popaść w monotonie. Podobnie z makaronem i ryżem, czasem jako substytut pojawiają się zamiast nich np. ziemniaki. Co do ostatniego posiłku i tego serka Danio... Cóż, słabo wchodzą mi jogurty naturalne podobnie jak sery wiejskie, więc z braku laku uznałem, że lepsze to niż nic. Nie liczyłem wszystkich owoców jakie zjadam, bo ogółem dojadam nimi w międzyczasie - głównie kiwi, banany, gruszki i jabłka. Liczyłem też wcześniejszą "dietę" kiedy generalnie nie szczędziłem sobie pizzy, frytek czy innych chipsów z dodatkiem jakiegoś słodkiego napoju, kalorycznie oscylowała ok 2800-3000 kcal i generalnie przeważały w niej węgle (400g) i tłuszcz (130g)... Więc jest to jakiś punkt odniesienia.

Generalnie nie chciałem zbytnio mieszać przy redukcyjnej więc uznałem, że zastosuję te same schematy tylko w innej kolejności (od największego zastrzyku WW do najmniejszego) i z wyciętymi dwoma posiłkami, co prezentuje się tak jak poniżej w drugim zestawie.


To tyle, proszę o opinie i sugestie.

Pozdrawiam.







Zmieniony przez - Vaengar w dniu 2015-05-29 21:56:42

Zmieniony przez - Vaengar w dniu 2015-05-29 21:57:52

Zmieniony przez - Vaengar w dniu 2015-05-29 22:08:25

Zmieniony przez - Vaengar w dniu 2015-05-29 23:00:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu na redukcję

Następny temat

Masa

WHEY premium