SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

26 maja 2007-Grand Prix Vitalmax - Piotrków Trybunalski

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
Sportlex...jesli pozwolisz ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi...
W klasycznej miejsca:
1. Rolak Karol - 15 punktów
2. Krajewski Michał - 36
3. Marusik Mariusz - 46
4. Szpak Michał - 56
5. Siedlecki Paweł - 70
Róznice w punktach są duże. Bardzo Cię więc proszę o szacunek dla sędziów. Jesli uwazasz inaczej,prosze żebyś krytykował w swoim imieniu i żeby krytyka była konstruktywna. Przy okazji pozdrawiam Pawła Siedleckiego.
Pozdrawiam i zapraszam niedługo na stronkę, bedzie galeria zdjęć.

ps. sorki, że tak długo trwa aktualizacja strony, ale po zawodach mnie położyło, jednkak wysiłek organizacyjny był duży...ale się opłaciło, zawody w moim odczuciu były na wysokim szczeblu. Brakowało mi jedynie kobietek, ale te były na ME.

do zobaczenia za rok w Piotrkowie Trybunalskim...

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
Minęły już 3 tygodnie i przydałyby się jakieś fotki z tej imprezy na stronie zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
podaj mi Michał swojego maila to Ci przesle link gdzie jest pare fotek
ale jak wspominalem wiekszosc z open
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
banan okaz swoje dobre serce i podeslij mi tez ten link. tez jestem z tomaszowa i przegapiłem taka imprezke ehhh. [email protected]


widze ze kulturystyka tomaszowska swietnie sie rozwija co cieszy mnie bardzo i widze osoby z tomaszowa na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
GP nie było w Tomaszowie tylko Piotrkowie

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29412 Napisanych postów 62856 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902252
wiem o tym ale mialem bardzo blisko i nie pojechalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z tego co wiem to w najbliższą niedzielę ok. 9.15 w Tele 5 będzie relacja z zawodów w Piotrkowie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 493
No wlasnie dzisiaj o 9,30 byla relacja na Tele5 ale tylko juniorzy i weterani, pewnie za tydzien bedzie dalsza czesc.

Z juniorow kojaze Tomasza Ziolkowskiego(widzialem go juz kiedys na Mistrzostwach Slaska w Gliwicach)
Natomiast z weteranow Roberta Winoradzkiego i oczywiscie pana Grzeska Strojewskiego ktory wygral co mnie bardzo ucieszylo!! Pozdrawiam

<<Kreatyna zrobi z ciebie KRETYNA:D>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chris Cormier - Aktualna forma!!

Następny temat

XI Mistrzostwa Pruszkowa w Kulturystyce i Wyciskaniu 19.05.2007

WHEY premium