SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2013 - fighter roku w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4998

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Imo Belfort najlepszy

Na drugim miejscu Cain, albo Weidman jeśli wygra z Silva. W co raczej wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No właśnie Puar Holly Holm zasługuje na wyróżnienie - 4-0 w tym roku i w świetnym stylu, ALE poziom rywalek pozostawia wiele do życzenia.
Shogun nie zupełnie - wyrównana walka z Gustafssonem (imho) - ok na plus, ale Sonnen go odklepał co spowodowało, że go nie wymieniłem, ale perfekcyjna egzekucja na Te Hunie, Machidy nie wymieniłem z powodu 2 wyrównanych i nieprzekonywujących walk (Hendo i Davis), sam Munoz tego nie zmienia imo.
Umówmy się, że grudzień 2012 liczymy, ale głos i tak oddacie na kogo chcecie

Już top 20 mam przygotowane, 29 grudnia ankietę wystawie, bo walczy tam 4 osoby, które mogą być w ankiecie czyt. Weidman, Ronda, Barnett i Travis Browne.

Chociaż z drugiej strony Machida imo jednak lekko wygrał z Hendo i z Davisem tak samo + skasowanie Munoza więc dla wielu w tym mnie czyni to 3-0 jak już coś więc tak po krótki namyśle dodam go do tej top 20stki. Dawać dalej może jeszcze kogoś pominąłem, Puar wychwycił.. jednak Machida i tak nie wygra w ankiecie xD

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-12-17 19:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No napisałem że Holm jest prospektem. Wszystko zależy od tego jak będzie sobie radziła w klinczu i na glebie, z kimś dobrym.
No a Shogun czy Machida - po prostu raczej będą piąć się w górę Shogun ze swoją płynnością ruchów i dobrym boksem, a Machida z pracą nóg i ogólnie nieuchwytnością.

No właśnie, Machida nie tylko wygrał z Hendo czy Davisem, ale z Rampagem też (tylko to już nie ten rok...).

W ogóle, jednym z pojedynków które BARDZO bym chciał kiedyś jeszcze zobaczyć, to trzecia walka Machidy z Shogunem, gdzie obaj wyjdą na pełnej k***ie. Wiem że Machida tak na prawdę dwa razy wdupił z Ruą, no ale on chyba ciągle się rozwija. Zresztą Maurycy chyba też (a już na pewno patrząc przez pryzmat ostatnich walk), patrząc na jego pracę nóg. Ale to nie temat na taką dyskusję.
Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-12-17 19:52:00

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-12-17 19:55:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a tam poziom lasek nie zgodzę się do końca ,kogo w tym roku Rousey pokona , Carmouche która jest średnia i Tate po przegranej z Zingano ,ogólnie poziom WMMA jest niski ,jedynie co wiemy to ,ze Rousey ma świetny Grappling a Holly Holm ma świetny striking.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Imo walka Rampage vs Machida na remis aczkolwiek jedno jest pewne - Machida wygrał zdecydowanie 3 runde w tej walce. Z Hendersonem imo 2 pierwsze rundy pod remis, ale faktycznie jeśli dla kogoś miały iść to raczej dla Machidy i 3R dla Machidy. Z Davisem nie pamiętam jak to punktowałem musiałbym jeszcze raz oglądnąć, ale Jacksona nie mieszajmy, bo to nie 2013 rok

no i kolejnego fightera sobie przypomniałem - Glover Teixeira - wygrane z Rampagem, Te Huną i Baderem czyli nie z byle kim.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-12-17 20:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Trzeba typować prosppekty które mogą namieszać w przyszłości. Albo niedoceniani zawodnicy. Jak dla mnie niedoceniany jest Kennedy, a jest on przecież bardzo dobrym zawodnikiem, który chyba dołączył do grona dobrych chwytaczy umiejących uderzyć :P Larkin też pnie się w górę... no i z Lawlerem rok wcześniej wygrał

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-12-17 20:11:32

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja się jaram Brandonem Thatchem - chyba obecnie najlepszy finisher w UFC, talent w ch**, najlepsze jest to, że kończy walki w max pare minut a trenuje w Tristar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Dobry temat :) póki co nie pokuszę się o moją opinię ale chciałem dodać coś do osiągnięć Hunta z tego roku. W najnowszym rankingu na oficjalnej stronie UFC Hunto przeskoczył na 7 miejsce !! Przegonił m.in Reema i Mira . Dla mnie to wielkie WOW !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie dziwię się jak dla mnie Hunt robi Reema obecnie...Mira to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
taa .. jak hunto ze swoimi 130kg może robić wytrzymałość na 5rund ostrej napyerdalanki, to czemu koniu ma kardio na minute ataków -.-


pettis powinien być wysoko uwzględniony - pokonał bena, który trzymał pas od paru walk, pokazał w tej walce mistrzowski poziom w każdej płaszczyźnie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klub MMA, a Dofinansowanie.

Następny temat

Shooto Brazil ogłosiło pojedynek MMA między kobietą a mężczyzną

WHEY premium