SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2011 IFBB New York Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
pavol strasznie zniszczony. Robert forma fajna ale na Kai'a to napewno nie wystarczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Top5 dostaje kwalifikacje do Mr.O nie?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Niesamowicie wysoki poziom, kilka świeżych twarzy, które nie mają okazji na zawodach wyższej rangi zaistnieć, a powinny ją mieć!
Lionel Beyeke, Brandon Curry - niesamowici!
Ale i tak Kai zmiażdżył te zawody. Wszędzie napakowane grube, pocięte mięśnie do prążków jak za najlepszych jego czasów! Nie widziałem go w takiej formie od AC 2009. W takiej formie jest prawdziwym zagrożeniem dla każdego kulturysty. Brzuch perfekcyjnie trzymany na scenie. Jaram się strasznie ;x.

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie, Kai zmiażdżył imo wszystkich. Już na pierwszy rzut oka wygląda trochę jakby był z innej kategorii wagowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Sylwetka winklara mi sie podoba

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
jak burneika bedzie wyzej od huha to bedzie skandal

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Panowie o, której naszego czasu będą wyniki bo chciałbym zaczekać. Burneika na zdjęciach słabo ale na filmiku pięknie. Co do Kaia to wiadomo kto wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
zacznie sie okolo o 24tej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
nie podoba mi sie sylwetka Kaia, no ale musze przyznać ze wśródy tych zawodników wygląda potęznie i pewnie zwycięży.

Huh też dobrze,jak patrzyłem w jego temacie to jakiś mały mi się wydawał, ale świetnie się prezentuje

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 346 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14367
Huh za***iście, w przeciwienstwie do wiekszosci pro - 0 jakiejkolwiek ciazy, talia perfekto
proporcje imo tez dobre, dla mnie top 3 ma byc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shaun Clarida - IFBB Pro

Następny temat

Mohamed Salama IFBB Pro

WHEY premium