SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2011 IFBB New York Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
W bicepsach Lionela nie podoba mi sie ich ksztalt. Sa plaskie. Szczegolnie lewy. Zreszta prawy jest rowniez dziwny Nie podoba mi sie jego podwojny biceps tylem czy tez przodem.
Tak jak juz pisalem, Lionel to dobry zawodnik, i prezentowal sie ogolnie bardzo fajnie, ale w mojej opinii nic wiekszego nie osiagnie na prestizowych zawodach. Brakuje mu tej twardosci tej ostrosci ktora cec***e Rockela. I juz dlatego nie powinien z nim wygrac na tych zawodach. Zreszta Craig Richardson prezentowal sie w tym aspekcie o niebo lepiej od Lionela WYniki jak najbardziej odpowiednie i sprawiedliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
przypomina mi miniaturke Phila

mala waska klata z tymi takimi dziurami powyzej sutkow, ktore sie robia podczas poz w ktorych klatka sie zwęża. do tego duze lapy

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-05-30 21:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Dzięki :) baardzo ciekawie się prezentuje :D tak jak wspomniałem wyżej liczę na niego w przyszłości :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Zobaczymy co zdziala i na ile go bedzie stac. Jego trenuje chyba Glass, o ile sie nie myle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771



Ronny Rockel, 2 miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771


Craig Richardson, 3 miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
Rockel zasłużenie 2 miejsce, elegancko, to mi sie podoba!

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12687
Craig Richardson trenuje pod okiem Omy ? Czy pomyliłem go z kimś innym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Chyba pomyliles z Marshelem Hermanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12687
Tak, masz rację
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shaun Clarida - IFBB Pro

Następny temat

Mohamed Salama IFBB Pro

WHEY premium