SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 test składkowy białek-opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jako że mieszkam na końcu tęczy to paczka dopiero dziś dotarła, lecimy z Kokosem

A-Scitec-Protein delite-smak kokos z kawałkami kokosa

1-smak (Z wodą) 4/5 Delikatny nie za słodki wyraźny posmak Kokosa
2-rozpuszczalność 3/5 Trochę trzeba się natrzepać żeby grudki poznikały. Sytuacja się utrudniła bo miącham i miacham i dopiero ogarnąłem że to wiórki kokosowe tam pływają a nie grudki
3-piana 5/5 Brak
4-gęstość z 500ml wody 2/5 Mocno wodnista ale dałem dużo za dużo wody z przyzwyczajenia
5-ogólne odczucia 7/10 Bardzo przyjemny produkt pod względem składu,smaku i nie podrażnia u mnie żołądka co niektórym produktom się zdarza












Zmieniony przez - warezz w dniu 2014-09-30 12:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
warez ile wody dales do tego bialka???

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
500ml z przyzwyczajenia bo zawsze leci 50g a nie 30g. Przy kolejnych się poprawię No może 400ml jak tak patrzę na fotę

Zmieniony przez - warezz w dniu 2014-09-30 12:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
nastepnym razem tez dodam wiecej bo ze 150 bylo slodkie straszliwie, ale jakos nie lubie pic za wiele bo pije w pracy na szybko i daje max 200 ml wody

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No SciTec ma to do siebie że bardzo słodki jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Pisalem wczesniej o :
G-OhYeah-total protein system-smak chocolate milkshake

i chcialem zaznaczyc ze problemy z brzuchem byly po tym, odbijalo mi sie z 3h tym i ogolnie nieprzyjemne uczucia , brzuch jakby bolal, nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
ooo no to mamy ciekawa opinie

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to na drugi ogień leci G, jako że kolega miał problemy z trawieniem to odczekam kilka godzin z wrzuceniem zdjęć i opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29460 Napisanych postów 62888 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902379
G-OhYeah-total protein system-smak chocolate milkshake + 300ml wody

1-smak-5/5 smak bardzo dobry, idealna czekolada jak dla mnie.nie przeslodzone.
2-rozpuszczalność-4/5 dobra ale trzeba troche potrzepac
3-piana- 5/5 zero piany
4-gęstość- rzadkie
5-ogólne odczucia : idealna czekolada.moglbym pic caly czas.zobaczymy jak na kiszkach bo widze ze opinie rozne.jak narazie nic zlego sie nie dzieje nic sie nie odbija. na ta chwile moze szczerze polecic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
G-OhYeah-total protein system-smak chocolate milkshake

1-smak (Z wodą) 5/5 Przepyszne, Idealnie słodka Chocolate
2-rozpuszczalność 5/5 Szybko się rozpuściło, zero grudek już po kilku sekundach
3-piana 3/5 Wyraźna piana szybko jednak znikająca
4-gęstość z 400ml wody 4/5 Konsystencja niemal idealna ale produktu tym razem było aż 45g
5-ogólne odczucia 8/10 Świetne białko jeżeli chodzi o smak, u mnie nie wystąpiły żadne nieprzyjemne komunikaty ze strony układu pokarmowego. Polacałbym ludziom którzy cenią sobie przyjemność picia WPC








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym brać ?

Następny temat

suplementy dla nowego

WHEY premium