SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1- szy cykl potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

105

Wzrost

190

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

117

Obwód uda

63

Obwód talii

95

Staż na siłowni

2lata(bez przerwy) ok 8-10 lat lacznie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2g białak na kg, 4,5 g wegli na kg, 1,2 g tluszczu na kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

obecnie 3xpush pull legs , za tydzien 4 split (progress)

Cel cyklu

masa beztluszczowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 24

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

bez brzucha

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

do łysienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Witam Wszystkich ,
Panowie jak w temacie , juz chyba wyczerpałem swoje zasoby naturalne niestety chcaiłbym w pełni świadomie wejść na jakiś fajny cykl, nie chodzi mi o to by wyrwało mnie to z butów ,bardziej podniosło moje możliwości i przede wsyztskim
rozbudowało sylwetke. Zupełnie nie mam pojęcia od czego zaczac mimo,ze czytam o tym sporo, jedanak wiem , że tutaj naprawdę mozna znaleźć odpowiednia pomoc.
Nie ma,m tendencji do trądziku , bardziej do łysienia , badania wszystkie w normie
delikatne nadcisnienie ( 140x85)
Co proponujecie i odrazu prosze piszcie o skutkach ubocznych jak moge rosic.

O mnie: lat 30
trening obecnie 3x razy w tyg , w tej chwili wchodze na 4 x tyg( split z dokladnaiem ciezarów)
staż w treningu kolka ladnych lat lecz z przerwami obecnie 2 lata bez przerwy
na zadnym cyklu SAA nigdy nie bylem, jedyne wspomagacze to odzywki
dieta 2g białak na kg, 4,5 g wegli na kg, 1,2 g tluszczu na kg
wyciskanie sztangi : 135kg
martwy ciag : 150kg (moze troche wiecej dawno nei sprawdzalem CM)
przysiad ( 130kg ) oszczednie ze wzgledu na kontuzje kolana
WZROST
190 cm
OBWÓD BICEPSA
43 cm
OBWÓD KLATKI
117 cm
OBWÓD UDA
62 cm
OBWÓD W PASIE
95 cm
WAGA
105 kg
OBWÓD BIODER
103 cm
OBWÓD PRZEDRAMIENIA
30 cm
OBWÓD ŁYDKI
43 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
kancelariakk
i co zrobic by utrzymac z tego jak najwiecej??


nie schodzić

12 tygodni cypio/enan 250mg mg poniedziałek czwartek i będzie pięknie

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Standardowo skromnym zdaniem polecil bym propionat testosteronu - 12 tyg / 100mg e2d.
Z nadcisnieniem bym raczej uwazal i kontrolowal, profilaktycznie od poczatku cyklu, albo nawet przed regularnie czosnek & omega 3 & Q10.


Zmieniony przez - macieksto w dniu 2017-03-03 15:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
test solo i redukcja, jezeli priorytetem jest sylwetka

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jemioła, głóg do tej profilaktyki na nadciśnienie tez bym dodal i jak wyzej propek solo ale 8 tygodni wg mnie styknie.
Co do długosci cyklów na propie to zdania sa podzielone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Powiedzcie mi jescze na co sie nastawic jezeli chodzi o skutki uboczne tego testosteronu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
I czyjest znaczenie czy przyjmuje gow dni kiedy trenuje czy tez dni wolne ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
@kancelariakk - skutki uboczne testosteronu to glownie:
- tlusta cera,
- tradzik,
- nadmierne owlosienie,
- szybsze lysienie,
- agresja,
- powiekszona prostata...

Obecnie u siebie zauwazylem tylko i wylacznie lekkie wloski np na klacie i brzuchu, gdzie wczesniej ich nie mialem. (malo widoczne :) )

Co do dawkowania, to tak jak Ci mowilem - robisz iniekcje co dwa dni, niezaleznie od tego czy trenujesz czy nie. Czyli np. Poniedzialek, sroda, piatek, niedziela - bijesz towar. W kolejnym tygodniu - wtorek, czwartek, sobota, i od nowa. Latwiej tego nie potrafie opisac.




Zmieniony przez - macieksto w dniu 2017-03-03 17:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
Nie no ok to jest jasne , po takim cyklu Panowie kiedy i co na odblokowanie i przez jaki czas???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57
i co zrobic by utrzymac z tego jak najwiecej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
kancelariakk
i co zrobic by utrzymac z tego jak najwiecej??

odblokowac sie, trenowac, trzymac miche.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1004
W 5-6 tygodniu hcg 2x2500 co 3 dni. I na koniec cyklu 3 dni po propie 4-6x2500 co 3dni potem clomid nolva
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Cykla na sucha mase

WHEY premium