SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl redukcja potrzebna pomoc :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
1. WIEK: 19
2. WAGA: 84
3. WZROST: 179cm
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 120
-udo: 63
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 400
-tłuszcz: ponad 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: intuicyjny
9. CEL CYKLU: redukcja tłuszczu bez dużej utraty mięśnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: ok 22%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 150

Witam piszę bo chciałbym rozpocząć swój pierwszy cykl na clenbuterol + winstrol + t3 + odblok taki mi polecono cykl na redukcję .
Tutaj pytanie do was czy taki zestaw na redukcje jest poprawie dobrany i czy przyniesie mi zamierzony efekt bo chciałbym wreszcie zrobić redukcje .Mój zestaw :
Clenox 100tab 40ug -malay tiger , T3 30tab 25ug ( 3 opakowania ) ,Stanox 100tab 10mg -malay tiger mogli byście mi powiedzieć jak to dawkować i czy potrzebuje jakiejś ochrony na wątrobę i kiedy dać odblok ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Walnij sobie standardowo propa/enan + t3 + clen i bedzie git :) Ile chcesz robić ten cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Nie wiem dlatego prosiłem o rozpisanie jak to brać ? I ile taki cykl powinien trwać aby dał mi fajny rezultat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
nie rozumiem kupowania najpierw towaru a pozniej pytanie jak dawkowac itp...zapytaj,dostan pomoc i kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Cykl bez sensu.to jest dieta na redukcje??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
widzę że nie uzyskam pomocy dziękuje zamykam temat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
kolego redukcja to 90% dieta a tą co rozpisałes na pewno nie nadaje się na redu,poza tym nie potrzeba ci tylu srodków
masz coś zrobić zrób to mądrze i w miarę bezpiecznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + Wino

Następny temat

dziennik pakjera - Warjattt

WHEY premium