SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 raz lajt !! epi solo ! prosze o spr

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam ! wiec po czytaniu zdecydowalem sie na lajtowy 1 raz z PH ;)

Pojade solo Epi z Chaparral Labs.
1-2 20 mg
3-6 30 mg
w 6 tyg zarzucam mono + stack kreatynowy


w czasie cyklu liv 52, omega 3 po cyklu hepatil wedlug ulotki.



Pyt 1. do kazdej porcji epi dac 1 tab liv52?
Pyt 2. Co na odblok ? clomid potrzebny czy Novedex 60 kaps starczy czy lepiej t-bol?
Pyt.3 kiedy zaczac odblok ? Po ostatniej porcji Epi ?



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 85

Wzrost: 175

Obwód klatki: 119

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 3 lata

Ilość spożywanego białka: dieta

Ilość spożywanych węglowodanów: dopracowana

Ilość spożywanych tłuszczów: odpowiednio

Opis przebytych cykli sterydowych: o

Trening: split

Cel cyklu: sucha masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycia

Stan zdrowia: ok

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nei wiem

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1169
Przyłączam się do pytania Arnoldzika :)

O kur... nie zobaczyłem daty sory...

Zmieniony przez - MackoNH w dniu 2011-12-26 21:22:37

Życie jest ciężkie...ale ja jestem silny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
1. bierz 3 kapsy do każdego epi
2. bloku nie złapiesz na wszelki wypadek wystarczy kupny np novadex xt moim zadanie bedzie dobry bo jeszcze (przynajmniej u mnie) usuwa wodę i polepsza efekt końcowy. (ale libido na minus)
3. Zacznij na drugi dzień po skończeniu epi
Co do dawki to sam się przekonasz, ja bym zaczynał od 3ed.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
ktos jeszcze ?

moze zrobic tak ze np nie czujac bloku w 5 tyg brania nieo bede kupowal novedexu ? czy lepiej nie ryzykowac i od razu kupic i zazyc po cyklu ? i jaki czas ciagnac ? jak 3 ed to sstarczy na 20 dni. bedzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bierz lepiej te 2 (wg producenta) bo to sie powoli rozkręca. Jakiejś ogromnej wagi do tego n.xt bym nie przywiązywał.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
malo jedno opakowanie...w 3tygodniu dopiero sie rozbuja na dobre a ty juz bedziesz konczyl. ja bym dokupil jeszcze jedno albo dodal m-drola:
1-4 mdrol
3-6 epi
liv52 lepiej zastap eseliv/esential forte a najlepiej kup heparagen.
a tak wogole to szkoda zdrowia na ph, juz lepiej kup sobie stowke metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie no daj spokój z m-drolem. Pisze, że ma być lajcik a epi solo na pierwszy raz da zaje.bisty efekt (przy trzymanej diecie oczywiście). Co do eseliva to się zgadzam, najlepiej zaczać 2 tyg przed.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
w sumie racja...poza tym te epi zdaje sie ze ma 120tab w opakowaniu, wiec spokojnie starczy. zacznij sobie tak jak rozpisales od 2tab ed i jak bedzie ok to zwieksz do 3 i ciagnij tak do konca, plus eseliv do kazdej porcji, pozniej ten hepatil przez jakies 4 tygodnie + boster testa albo listek clomidu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tak z Chaparral Labs ma 120 więc od biedy styka. W clomid zdecydowanie bym się nie bawił.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
niezbyt styka te 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przy jego dawkach, czyli jak napisałem od biedy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Panowie to ma byc lajcik. Nie chce zajsc woda jak swiniak tylko lekka sucha mase zrobic ( wiem wiem ze to dieta jest najwazniejsza ) dlatego lekki cykl na poczatek na wyprobowanie jak wogole organizm na to zareaguje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobra masa !!!wyżyłowana sylwetka !!

Następny temat

Prosze o sprawdzenie 2 cyklu

WHEY premium