SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na Epi solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Witam serdecznie, chciałbym zrobić pierwszy cykl na epi solo od alphaform (dwie puszki).
Co do diety nie jem glutenu, unikam kazeiny. Mój organizm dobrze się wówczas czuję. Głównie mięso, ryby, warzywa i owoce. Rzadko zboża i pseudozboża.
Jutro będę robił badania hormonalne + wątroba + morfologia z moczem.
Czy postarać się o odblok apteczny już teraz na wszelki wypadek, ile będzie potrzebne? Epistane podobno nie blokuję, ale różnie bywa.
Zamierzam jeść to przez 6 tygodni (a może pociągnąć do końca 8?) po 40mg do tego wrzucić esselive i hepatil oraz coś na stawy.
Aktualnie redukuję poprzez ucinanie ww.
Suplementacja teraz: Bcaa, DAA, Tribulus, magnezb6, żeńszeń, cynk, omega tran, jabłczan kreatyny.
Rozumiem, że odstawić boostery i kreatyne przy epi?
Lubię pić mocną herbatę i kawę - czy to problem? Bo przy Epi 'idzie' ciśnienie w górę.
Co z %? Jedno piwko przy piątku nie zabije?
W zasadzie moje pytanie czy wyjdzie z tego jakiś recomp? Czy może pociągnąć redukcje jeszcze trochę i dopiero Epi?
Czy dietę na cyklu ustawić na 0 ? Lekki plus?
Dziękuje.

1. WIEK: 28
2. WAGA: 87
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 61
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA: 2561kcal
-białko: 2g/kg mc
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1.5g/kg mc

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: null
8. TRENING: P&P niestety tylko 2 razy w tygodniu + Interwały po.
9. CEL CYKLU: Waskularyzacja, uwypuklenie sylwetki.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: nie znam.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Zalewa, ale mięśnie jakoś nie spadają - endo
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: Jestem łysy od dawna z powodu dht, mocno owłosiony (np. na plecach, sweter na klacie, trzcina na twarzy).
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Roznie z tym epi bywa ,sporo epi co jest na rynku blokuje i zbija e2 nisko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie szkoda Ci zdrowia na wynalazki?pomysl moze o cyklu z testa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Mam problem natury psychicznej - igła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kwestia przełamania się ,później już idzie bez problemów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Kolejna sprawa to nie mam dojścia. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kazdy ma jakiegos dila na osiedlu/silowni poszukaj heh lepiej na tym wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Panowie ja rozumiem wszystko natomiast chciałbym uniknąć niepotrzebnych sporów ssa vs sarms vs phs. Bardzo proszę aby napisał ktoś kto miał do czynienia z PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Mam wyniczki niestety słabe, a jestem czysty jak łza, nic nie biłem jeszcze:

Testo będzie za kilka dni...

Estradiol Estradiol 14,33 pg/ml 11,30 43,20 N
Progesteron Progesteron 0,25 ng/ml Zdrowi mężczyźni: <0,05 - 0,149 ng/ml Badanie wykonano testem firmy Roche, metodą elektrochemiluminescencji, na aparacie Cobas.
Prolaktyna Prolaktyna 16,94 ng/ml 4,04 15,20 H


Zmieniony przez - perun2018 w dniu 2018-05-16 14:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Czemu slabe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nie sa najgorsze, ale przemysl te igly. Ja tez nie chcialem, ale balem sie o cos innego. Na psychike uzylem plastra znieczulajacego Emla, ale tylko raz i to dziala tak jak w opisie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop bałkan solo i problem z jadrami.

Następny temat

T3 FT3 wyniki badan do oceny

WHEY premium