SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 dieta proszę o ocenę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
serek tez z przedtreningowki kazeina nie jest dobra przed treningiem, kup białko lub gainer ale tylko wtedy jak na prawde nie bedziesz mogł , mam na myski ze wiadomo pierwszy tydzien czy 2 moze byc ci ciezko tyle jesc pozniej juz powinno isc. z tym wywaleniem oliwy miałem na mysli zeby było bez tłuszczu przed i po treningu dodaj jescze inne zrudła tłuszczy bo mało masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
Poprawiłem i jak teraz ? Mięso rybie będe wymieniał z piersi kurczaka co jakiś czas :).
Zmieniłem posiłek o 15:35 tak jak on będzie wyglądał.
O 15:35 robię sobie też kanapki z rybą np: tuńczykiem, sałatkami rybnymi
Jak wspominałem wcześniej o 15:35 nic lepszego nie będzie bo jem je na szybko gdy wrfile:///C:/Users/Admin/Downloads/dieta_2013_12_13.pngacam do domu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Przed treningiem do kaszy/ryżu dodaj mięcho i jakieś warzywa mogą być po treningu to samo możesz dać tylko dodaj oliwy...jak Ci się znudzi na kompozycja to rób sobie po treningu spaghetti z mięsa wołowego itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
w 99% procentach tematow podwieszonych na forum jest napisane nie dodawaj tłuszczy do posiłkow okołotreningowych wiec czemu go wprowadzasz w bład?? w serji zapytaj trenera michał tez o tym mowi skoro ludzie na forum nie maja dla ciebie autorytetu. poczytaj dokładnie zanim kgos wprowadzisz w maliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Chodziło mi oto,aby wywalił tłuszcze przed treningiem,ale gdy będzie miał posiłek potreningowy to już tą oliwe może dodać do np: sałatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
a co za roznica czy doda do posiłku czyli kurczaka z ryzem a doda do np sałatki to i tak sie w brzuchu zmiesza i na to samo wychodzi warzywa z błonikiem tez nie sa wskazane wiec lepiej zrobic 2 duze posiłki z wegi i białem przed i po a wazywa i tłuszcze rozłozyc na pzostałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Może też i tak to od niego zależy co mu podpasuje...ja normalnie dodaje kilkadziesiąt gram oliwy do posiłku potreningowego bo cięzko mi upchac tą oliwe w innych posiłkach bo mam już jej tam sporo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
dlatego mozna dodac orzechy do jakiegos posiłku do innego masło przechowe gdzie indziej sałatke z avokado ma gdzies tam kanapki gdzie łosos moze powedrowac jest wiele zrudeł tłuszczy nie trzeba wcale pic tylko oliwy a nawet nie nalezy miec 1 zrudła tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Dokładnie nalezy urozmaicać diete...mało ma tez warzyw w diecie jak dasz rade dodaj ich więcej dobrze będzie jak to będą świeże warzywa nie mrożonki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
Ech.. namieszaliście mi ostro :D a więc:
1.Które posiłki mam dobre i nie muszę zmienić ?
2. W pracy godzina 15:35 to zapomniałem dodać masła, oczywiście używam masła do kanapek.
3.Jak wywalę białko,żółtko,oliwę z godzin około treningowych i upcham tam jakieś warzywa np. ogórek który bardzo lubię:D i pomidor, podzielę też pierś z kurczaka na gramy tak aby w przed i po było mniej więcej po równo bo nie będę gotował X pierś z kurczaka, szkoda mi trochę kasy bo chcę zrobić dietę dosyć tanio :) to będzie dobrze ?
4. Rybę w domu mam co piątek więc będę wymieniał pierś na rybkę :)
5. Kupię też orzechy i będę je jadł w 6 posiłku :) Albo rodzynki bo ponoć też są dobre < może upcham gdzieś do np płatków czy coś zobaczę jak będzie mi smakowało.
Odp. na pytania i wtedy poprawię dietkę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a siłownia

Następny temat

Jak zwiększyć masę,mam 14 lat

WHEY premium