SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

87

Wzrost

177

Staż na siłowni

2,5 roku

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Cel cyklu

Masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14-18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mesomorfik

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie zauważyłem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100kg klata / 100 martwy / 80 przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
hahahhah konar jpd... a co ty myslisz ze ja diety nie mam ? mam caly czas ale dieta naturala a dieta na cyklu to 2 różne sprawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
ale jesz rano jabłko i jogurt a potem serek wiejski z bananem czy umiesz policzyć kaloryczność a następnie dopasować do niej produkty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
zaraz podesle przykladowa diete : ) bo ja mam teraz wszystko w pamieci bo formata robilem ; ) ale w na sfd w dzienniczku jakas napewno bd : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ogólnie to wrzuć pełną ankietę razem z dietą. Bo posypią się bany pewnie w końcu jak jakiś zielony ludzik nie wytrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
Ogólnie ta dieta co jest na zdjęciu to uległa zmianie ale chce ci pokazać że nie jestem jakimś noobem co sie bierze za koksy bez żądnego pojęcia o tym sporcie : ) zamiast na noc serka wiejskiego to jem twaróg z platkami / oliwy nie pije bo mialem gazy i ogolnie nie potrzebuje tyle tłuszczy w diecie ale to jak zaraz ułożę dietę nową gdzie bd 3g Białka / kg 4g WW/kg i reszte tluszczy to podesle : )


Co do ankiety jutro na czczo specjalnie wszystko zmierze i uzupelnie ponieważ ostatnie pomiary robiłem jakies 2 tyg w tył :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dorzuc białka zwierzecego wiecej

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
właśnie to robię: ) za jakies 15-20min max będzię dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Musisz wp*****lac, jak to Rich Piana kaze. Obejrzyj jego filmiki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A 2posilek to posilkiem nazwac raczej nie mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 993
brakuje tam szynki : ) no to jest posiłek w szkole wiec to jest normalna kanapka z szynką + orzechy normalnie sobie podjadam na przerwie z woreczka : D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak odblok ? cypo i bold

Następny temat

Odblok

WHEY premium