SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Meta !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1235
cześć mam 21lat, staż treningowy ok 2,5 roku, wzrost 179cm , waga ok. 85kg, zastanawiam się nad wzięciem mety, dużo czytałem i wywnioskowałem że najlepszą będzie polska z jelfy, aby utrzymywało się stałe stęzenie we krwi brał bym systemem 15mg/ed - 3 tab na dzien, 100tab, dieta jest dopracowana, do uzupelnienia dokupie białko ostrovi + gainerek ; ),do tego carbo, meta po kazdym posiłku, do tego "zestawu" : zma,witaminy,cynk,symiralol,hepatil, oczywiście na odblok clomid, w razie czego pod ręka nolvadex : )
moje pytanie jest takie jakim systemem i z ilu zrobic odblok, i w jakich ilosciach/dawkach oslonki

z gory dzieki
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Cykl_Metanabolem-t62248.html 
jest tego bardzo duzo na forum.....


"Wzrost (cm) 183 "wzrost 179cm , waga ok. 85kg"
Waga (kg) 75"

profil w poscie

zmalales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
ehe

Zmieniony przez - beter w dniu 2007-03-13 20:24:25

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1235
konto brata, nie patrzec na profil, wiedzialem ze sie uczepicie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
brat blizniak ? czy wtf ze macie tyle samo lat ?

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beter troche sie zlalo chcialem edytowac ale napisales..
Skoro wiedziales to mogles nas o tym poinformowac podalem ci linka poczytaj sobie i koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
tak, jak my lubimy te tematy

o tym srodku i cyklach na nich juz chyba wszystko zostalo powiedziane... ale nie - koljne posty

www.sfd.pl/search.asp 

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4515
duzo czytalem,to powinienes wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Nie bierz mety. Zryje Ci banię.

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
kup se kreatyne+ carbo+ jakies bialko czy cos a mete to zostaw w spokoju chyba ze chcesz miec 9cm w gaciach...

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
9cm w gaciach...inteligent z Ciebie...

a do autora postu- SZUKAJ

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie z winkiem

Następny temat

jak to jest z hormonem wzrostu??

WHEY premium