SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl metą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2315
Cześć. Zamierzam około stycznia zrobić pierwszy cykl oparty na 42 tabsach metanabolu (lub inaczej metandienonie, jak kto woli). W związku z tym mam kilka pytań.

1. Jak to rozłożyć w czasie (myślałem o 1-2-2-1)?
2. Czy zastosować jakąś osłonkę (antyestrogen) np. nolvadex?
3. Jakie skutki uboczne mogą wystąpić przy tak małej ilości metanabolu zwracając uwage na mój wiek i wagę.?!!!!! (czy może wystąpić łysienie lub ginekomastia, jak temu zapobiec, szczególnie bardzo boję się tych dwu dolegliwości)
4. Jakich spadków mogę się obawiać (po zakończeniu cyklu metanabolu zamierzam od razu przejść do sześciu tygodni z kreatyną )?
5. Czy robić jakieś badania kontrolne przed i po cyklu (zdrowie najważniejsze).?
6. Jak jest z opuchlizną na twarzy, po ilu dniach się pojawi i po ilu dniach od końca cyklu zejdzie?
7. Na koniec najciekawsze, jakie mogą być przewidywane przyrosty? (do 52 tab. Mety dołączam 3 lub 4 kg carbo z HiTec i 1 lub 2 kg białka WPC 80 z Extensora i 1 kg Mass Gain HiTec)

Wiem że mam dopiero 17 lat, mało ważę, ale jednocześnie zdaję sobie sprawe co robię, wiem jakie są zagrożenia, więc nie piszcie czegoś w stylu „jesteś jeszcze młody" czy „nie wiesz co robisz" tylko odpowiedzcie na pytania bo po prostu chcę mniejszego zła dla swojego zdrowia i rady specjalistów. Mam pojęcie o tym temacie ale niektórzy z Was mają dużo większe dlatego proszę o radę i pomoc. Z góry dzięki za mądre i szczegółowe odpowiedzi, a za te mnie zadowalające będą sogi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
wyrzuc do smietnika ta metke, 42 tabletki dadza ci tyle co kretka + gajner wiec nie ma sensu truc sie koxami tymbardziej ze masz dopiero 17 lat

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
popieram

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
42 tabsy heh daruj sobie ta metke jak masz jej tyle polecam geiner i kretke tak jak kolega troche wyzej i bedziesz mial efekt lepszy niz na mecie i bedziesz czysty... pa

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 latek chce wziasc mete

Następny temat

Co sądziecie na ten cykl - pierwszy

WHEY premium