SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
Tak właśnie mówię. BCAA nie działa, choć pewnie zdecydowana większość zaprzeczy. Brałem to przez 3 miesiące i nie widziałem po sobie żadnych rezultatów. Żadnej szybszej regeneracji ani rzekomego braku zmęczenia przy większym wysiłku. Jednak jak ktoś chce brać to jego sprawa. Dla mnie wszystko w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
zalezy tez jakiej firmy miales bcaa? i jakie dawki?
bcaa to bardziej uzupelnienie diety niz jakis efektowny suplementa, ktory dziala doraznie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
BCAA Pro 4200 Fitmaxa, dawki zgodnie z zaleceniami producenta. Jedyny suplement do którego się przekonałem w 100% to czysty monohydrat kreatyny Olimpu w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tzn jaką dawkę i kiedy brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
czyli wychodzi ze 3 tabletki przed treningiem, to jest 4,2g bcaa troche malutko...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
BCAA - 6 tabletek w dni treningowe (6 x w tygodniu) - brałem w zimie. Kreatynę stosuję od dwóch lat w cyklach 8 tygodni i przerwa na dwa miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
to i tak malutko tego bcaa brales.
2 razy tyle minimum.

nie zapominajmy, ze BCAA jest tez wszedzie tam, gdzie jest bialko. wiec piszac, ze nie dziala tez jest to zbytnio nie na miejscu bo spelnia role chocby inicjowania syntezy bialka w organizmie poprzez leucyne.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 473
zakupy bede robił w sobote i planuje kupić monohydrat Vitala i witaminki Olimpu, bo u mnie z tymi warzywami i owocami własnie troche na bakier... - to na pewno chce kupić.

a własnie zastanawiam się co z zestawem bialko + carbo, kupić na pewno kupię, ale zastanawiam się czy brać w dni TRENINGOWE po treningu tylko i wyłącznie, czy żeby sobie leżały i jak będzie jakaś sytuacja ze nie bede mógł zjeść, albo zabraknie mi ryżu itp i mięsa itp to wtedy to sobie zjem, wtedy carbo mi spokojnie starczy na rok, a białko na pół roku, wiec taki wydatek wielki nie bedzie.

myślę nad białkiem ostrowia i carbo olimpu 4kg, albo activlaba 3kg...

chłopaki mówili ze jak po treningu dziabne suple to bede miał lepsze efekty i to mi po głowie chodzi (;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po treningu możesz dać białko albo białko+carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 473
moge mnie nie przekonuje, wolałbym usłyszeć co będzie lepsze, bo moge na samej diecie idealnie dobranej jechać, nie piszcie co moge, tylko bardziej merytorycznie zebym mogl wyciagnac jakies wnioski, bo tak to nie wiem czy jak wezme bialko + carbo czy nic nie bede zmieniał to bedzie dla mnie lepiej czy nie... wartosciowe posty bym poprosil jesli o to chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rocket Fuel

Następny temat

Białko + BCAA jak stosować?

WHEY premium