SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1-Gorąco ! 2-Nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanow sie co takiego dostawaly nogi a czego nie dostaje klatka.. Mimo, ze sa to dwa rozne miesnie i ciezko przetrenowac nogi czego o klatce nie mozna powiedziec - warto to przeanalizowac.
Czesto zmiejszenie ilosci serii/cwiczen/intensywnosci i wydluzenie czasu regeneracji przynosi zaskakujace efekty.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
bst --
Teraz przestalem katowac klatke,postanowilem robic podstawe typowo na mase,bo nie wyglada ona za ciekawie,innymi slowy zle wyglada z innymi miesniami....
Zaczelem robic ja w pon. i w piatek,z srednia intensywnoscia, chyba jest to zmiana na lepsze...kiedys poprostu przesadzalem i przetrenowywalem ja pewnie,ale desperacja i brak wiedzy (...) poprostu myslalem,ze jak ja skatuje to urosnie,mam nadzieje,ze sie mylilem,w przeciwnym wypadku moze byc zle...
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Moim zdaniem nie moze wiele poradzic, kumpel ma podobny problem cwiczy juz 4 lata i ma niezle wyniki ale nadal nogi sa 300% bardziej masywniejsze w stosunku do innych rzeczy. Na twoim miejscu zajalbym sie serce skoro jak piszesz tak Ci nap****. Sprobuj jakich aerobow skup sie na treningu wytrzymalosciowym. Jak padnie Ci serce to ani masa nog ani slaba klatka nie bedzie miala znaczenia.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Serducho mam jak DZWON !! ,ale slyszalem,ze cwiczenie w cieple zle na nie wplywa,dlatego tak napisalem,bethon ma problem z serduszkiem
POzdr.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
bethon: a ile masz fetu na sobie? moze Twoje serducho niewtrzymuje tego tłuszczu :) proponuje zdrowsze odżywianie...

"ciągle wznosić się by w końcu upaść"

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
Cichy pisałeś że ćwiczysz klate 2xwtygodniu jeżeli ćwiczysz za każdym razem na maksa to prawdopodobnie ją przetrenowujesz i dlatego stoisz w miejscu.Mięśnie wtedy nnie mogą się dobrze zregenerować po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
"...Zaczelem robic ja w pon. i w piatek,z srednia intensywnoscia, chyba jest to zmiana na lepsze...kiedys poprostu przesadzalem i przetrenowywalem ja pewnie,ale desperacja i brak wiedzy..."
Juz jej nie katuje,nastepnego dnia czuje tylko lekki bol,a nie tak jak kiedys,ze mialem uczucie rozerwania klaty...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsze efekty tr. holistycznego

Następny temat

Streching - ćwiczenia

WHEY premium