SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 września - Colby Covington vs Tyron Woodley

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
“The Black Lives Matter is a complete sham,” Covington said post-fight. “It’s a joke. They’re taking these people that are complete terrorists. They’re taking these people that that are criminals. These aren’t people that are hardworking Americans, blue-collar Americans. These are bad people. They’re criminals.

“They shouldn’t be attacking police,” Covington added. “If you’re breaking the law and you’re threatening the cops with weapons, you deserve to get what you get. Law enforcement protects us all. If we don’t have law enforcement, it’d be the wild wild west.”

“[Woodley]’s a communist. He’s a Marxist. He stands for criminals. He hates America, and that’s why he got broke tonight.”

Covington also took a shot at UFC welterweight champion Kamaru Usman, who was born in Nigeria. That comment was also viewed as racist by many fans.

“Who did you get a call from? Did you get a call from, freaking, your little tribe? Did they give you some smoke signals for you?” Covington shouted to Usman. “You’re a joke, Marty Fakenewsman!”

Dana White, however, isn’t sure any of these comments from Covington actually qualify as racist.

White was once again asked about the welterweight’s comments at UFC 253 media day on Wednesday.

“These guys all have their own causes, things, they’re own beliefs,” White said of Covington (via MMA Fighting). “We don’t muzzle anybody here. We let everybody speak their mind.

“I don’t know what he said that was racist. I don’t know if I heard anything racist that he said.”
________________________________

Covington trochę dodał pikanterii sprawie i opisał ją w swoim styl, ale przecież powiedział prawdę odnośnie bojówek BLM. To patola wzniecająca zamieszki i nic więcej i szerząca jeszcze większy rasizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
JAk najbardziej, byly nawet filmiki na fb z czarnych dzielnic jak czarni rezydenci odsylali BLM w ch** z okrzykami "nie w tym miescie"
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Byłoby głupio gdyby zabronić obrażania drugiej osoby w sporcie, w którym lejesz kogoś po głowie i Dana też to zauważył. Chociaż kiedyś chyba nie był pod tym względem tak tolerancyjny, Miguela Torresa zwolnili za dowcip a Nate musiał trochę zapłacić za nazwanie kogoś faggotem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
pilek
Chodzi o bycie zj**em, a nie rasistą. Plul na każdego non stop

Dokładnie tak ,ten yebany "pręt" bluzga każdego , jego poglądy mam centralnie w dvpie, ale niech się ta parszywa świnia zacznie zachowywać jakoś normalnie
Btw do Joanny(chociaż jakimś jej wielkim fanem nie jestem ) także "sapał" dlatego to imo jest dla mnie cvel, frajer i śmieć pyerdolony(nikogo innego tak bym nie nazwał (nawet Conora) imo zwykły pręt i śmieć do zayebania


Fabricio powinien hvjka skatować
To jedyny fighter którego szczerze nie znoszę , sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szkoda, że Dana nie ma gejów w dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co innego wyzwać kogoś bezpośrednio od pedałów używając epitetu, a co innego żarty o sygnałach dymnych.
Gdyby wyzywał od czarnuchów też by Dana zareagował. Ale tu epitetów nie było

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak dla mnie to wszystko powinno być dozwolone. I tak będą się bić po głowach a to gorsze od jakiejkolwiek obelgi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

10 października - UFC Fight Night 179: Moraes vs. Sandhagen

WHEY premium