SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 września - Colby Covington vs Tyron Woodley

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 317 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28655
porażka Woodley

Szkoda, że Colby nie próbował zapasów z Usmanem

Zmieniony przez - Revek w dniu 2020-09-20 05:00:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2003 Napisanych postów 16234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86006
RASIZM

nie no tyle miał obron pasa, a ostatnio coś się cofa pod siatkę
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 156 Napisanych postów 774 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9937
Typowałem Colby'ego, Price, Chimaeva, Spanna, Dern, Hollanda, Espinosę, Bueno Silvę, Clark, Bekticia, Ewella, Laramiego, Costę, Nama, a więc 9:4:1.
Cieszę się, że Colby go dojechał, ale nie ciesze się że ten szczur Chimaev.
^ Woodley zawsze się cofał na siatkę

Zmieniony przez - Darksheep w dniu 2020-09-20 05:37:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1227 Napisanych postów 4954 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49760
Świetnie, że Colby zlał tego sympatyka terrorystów z BLM
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.

Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2328 Napisanych postów 15484 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 174165
Płakałem jak Colba wygrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3109 Napisanych postów 12285 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138542
A ja się cieszylem jak sk***ysyn!
Zdominował cipe
Teraz cipa będzie płakać że była kontuzja a tak by wygrał w 5 przez ko

Zmieniony przez - grind w dniu 9/20/2020 2:33:06 PM
2

"A harmless man is not a good man. A good man is a very, very dangerous man who has that under voluntary control"- Dr Jordan Peterson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1227 Napisanych postów 4954 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49760
Pewnie Tyron już szykuje posta na Facebooka, w którym tłumaczy, że jego przegrana jest spowodowana rasizmem w USA.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.

Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2328 Napisanych postów 15484 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 174165
Płakałem ze wzruszenia i szczęścia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2003 Napisanych postów 16234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86006
Darksheep

^ Woodley zawsze się cofał na siatkę

No ale jeszcze coś więcej robił. Wiem jaką Colby wywiera presję, ale żeby zadać tylko jeden znaczący cios...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3040 Napisanych postów 18377 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315060

Chris Unger/Zuffa LLC

Dana White uważa, że Tyron Woodley powinien rozważyć zakończenie kariery

Prezydent UFC Dana White chce zobaczyć, jak Tyron Woodley kończy karierę w MMA po trzeciej z rzędu porażce po dominacji Colby’ego Covingtona na gali UFC Vegas 11.

Tyron Woodley (19-6-1 MMA, 9-5-1 UFC), były mistrz wagi półśredniej przegrał trzecią walkę z rzędu, kiedy w piątej rundzie pokonał go przez TKO Colby Covington (15-2 MMA, 11-2 UFC) w walce wieczoru gali UFC w Las Vegas.

Chociaż "Wybrańca" dzieliło tylko 16 miesięcy od straty pasa UFC do tej walki, jego seria porażek w walkach z Covingtonem, Gilbertem Burnsem i Kamaru Usmanem doprowadziła do przegrania 14 kolejnych rund w tym ostatnich zakończonych przed czasem. Co prawda w walce z „Chaosem”, Woodley przegrał przez kontuzję żeber, ale biorąc pod uwagę dominację Covingtona, były mistrz i tak przegrałby przez decyzję, gdyby alka zakończyłaby się na dystansie 25 minut.

W świetle ostatniego występu Woodleya, Dana White uważa, że 38-latek powinien zastanowić się nad zakończeniem kariery.

Dana White
"Myślę, że powinien zacząć myśleć o odejściu ze sportu", powiedział White na konferencji prasowej po gali. "Miał świetną karierę. Zarobił swoje pieniądze.

Wszyscy się starzejemy. To się dzieje najlepszym z nas. Woodley miał dobrą karierę. Był mistrzem. Był w czołówce od dłuższego czasu. W Strikeforce też miał dobrą karierę."

https://twitter.com/MMAFighting/status/1307578992967528450

Dana White nie podzielił się jeszcze z Tyronem Woodleyem swoją opinią i potwierdził, że doznał on kontuzji żebra w końcowej sekwencji walki z Colbym Covingtonem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

whey deli