SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 września - Colby Covington vs Tyron Woodley

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Czarna cipcia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Laramie vs Minner - Laramie to agresywny zapasior, ma dobre g'n'p i poddania też spoko. Minner niebezpieczny i w stójce i w obszarze poddań na początku walki, potem się pompuje. Zatem dość proste - Na początku Minner ma szansę, potem Laramie go skończy raczej, stawiam na to 2.
Rivera vs Nam - Rivera to bardzo dobry parterowiec, w stójce ma przewagę warunków i powinien być raczej aktynwiejszy, ma niezłe cardio, dość przyzwoicie korzysta z kopnięć i prostych, ale jest dość wolny, łatwo go trafić, a Nam ma w hooy mocny cios jak na muszą, dobre TDD, presję. Myślę, że Tyson Nam przez KO w 1.
Ewell vs Rivera - Ewell jest dużo lepszym bokserem, w stójce Irwin mu może mały problem sprawić tylko presją, low-kickami, ciosami na korpus ale w tym obszarze sprawi mu też problem super zasięg i boks z dystansu Ewella, który także dobrze korzysta z kolan. TDD Ewella jest solidne i powinno wystarczyć na próby obaleń Irwina, który może ma przewagę kondycyjną, ale nie skończy Andre'a. Ewell DEC
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 106
Myślę, że z karty wstępnej można zaryzykować na Borellę, która ma serie trzech porażek z rzędu w oktagonie, a więc walczy o utrzymanie się w UFC. Włoszka nie wyglądało jakoś szczególnie kiepsko w ostatnich walkach. Widać było u niej dobre przygotowanie fizyczne, ale przy tym nie najlepszą taktykę na walkę. Nie potrzebnie dała się wciągać w parter. Teraz raczej powinna zawalczyć bardziej rozsądnie i wykorzystać swoją siłę w stójce. W tym aspekcie będzie mieć przewagę nad Mayrą. W nie których bukach ponad 2.90 na taki scenario, a szanse, jak dla mnie tak z 50 na 50.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night: Covington vs. Woodley – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC Fight Night: Covington vs. Woodley w UFC Apex, Las Vegas na której walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półśredniej między Colbym Covingtonem a Tyronem Woodleyem.

Gala rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Karta główna (godzina 2:00)

Walka wieczoru

170 lbs.: Colby Covington pokonał Tyrona Woodleya przez TKO (kontuzja żebra) 1:19, runda 5

Co-main event
170 lbs.: Donald Cerrone vs. Niko Price – większościowy remis

185 lbs.: Khamzat Chimaev pokonał Geralda Meerschaerta przez KO (prawy prosty) 0:17, runda 1
205 lbs.: Johnny Walker pokonał Ryana Spanna przez TKO (ciosy) 2:43, runda 1
115 lbs.: Mackenzie Dern pokonała Randę Markos przez poddanie (balacha) 3:44, runda 1
185 lbs.: Kevin Holland pokonał Darrena Stewarta przez niejednogłośną decyzję

Karta wstępna (godzina 23:00)
125 lbs.: David Dvorak pokonał Jordana Espinosę przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Damon Jackson pokonał Mirsada Bekticia przez poddanie (gilotyna) 1:21, runda 3
125 lbs.: Mayra Bueno Silva pokonała Marę Romero Borellę przez poddanie (balacha) 2:29, runda 1
135 lbs.: Jessica-Rose Clark pokonała Sarah Alpar przez TKO (cios i kolano) 4:21, runda 3
145 lbs.: Darrick Minner pokonał TJ’a Laramie przez poddanie (gilotyna) 0:52, runda 1
135 lbs.: Randy Costa pokonał Journeya Newsona przez KO (wysokie kopnięcie) 0:41, runda 1
135 lbs.: Andre Ewell pokonał Irwina Riverę przez niejednogłośną decyzję
125 lbs.: Tyson Nam pokonał Jerome Riverę przez TKO (ciosy) 0:34, runda 2


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-09-20 12:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Same dobre walki na karcie głównej

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
słabo Holland, cardio na poziomie ksw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Markos świetna taktyka, iść w parter z Dern

Dobrze, niech parterowcy rosną w siłę


Zmieniony przez - Puar w dniu 2020-09-20 02:52:48

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
ładnie z trójkąta wyszła, ale dalej już był gwałt, powinna wstawać od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie, po tym jak nie wstawała tylko próbowała tam szczęścia to już wiedziałem jak to się skończy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Dużo farta Walker, mocno rozbity jest po tych walkach w Brazylii, albo słaby błędnik, ale raczej to konsekwencja tych nokautów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

10 października - UFC Fight Night 179: Moraes vs. Sandhagen

WHEY premium