SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat - 75 kg - 3300kcal - malo?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
jest sens w ostatnim posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Samej oliwy z lnianym nie ale dodac do posilku mozesz. Mozesz gotowac, piec, na parze, teflonie. Sa rozne urzadzenia do tego, ja polecam kombiwar/parowar i grill elektryczny.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
a powiedzmy mikrofala z funkcja grilla - budziet ol rajt?

to moje ostatnie pytanie na ten czas, za pare tygodni tu wroce i podziele sie spostrzezeniami

dzięki panowie jeszcze raz

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie wiem, ja wole nie uzywac mikrofalowki, chyba ze ten grill dziala na innej zasadzie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ja bym pokombinował z ilością posiłków.
jedz 4 duze posiłki dziennie.
potestuj ze 2 tydone i popatrz na rezultaty.
Mój organizm broni sie przed wzrostem wagi od kilku lat, wiec wiem w czym rzecz.Mimo wszystko obciąłbym nieco węgli na rzecz tłuszczu.Taka moja opinia
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
miętus - i jak sobie radzisz z tą walką?
Tak właśnie myślałem, żeby ograniczyć liczbę posiłków, ale będzie z tym drobny problem, bo: poki co chodze do szkoly - mam jedna dluga przerwe (15 minut), podczas ktorej tak na styk zdazam zjesc ryz + tunczyk + pomidor, raczej nie dalbym rady tutaj nic dorzucic, nie zdazylbym wszamać. Lekcje mam do 14.30 i nie bardzo wiem jak pozniej rozlozyc posilki, moze:

sniadanie 7.30
w szkole 11.30
przedtreningowy 15.30
potreningowy (ostatni) 19.30

Ale cos czuje, a nawet jestem pewny, ze kladlbym sie spac glodny

Jak masz jakies sugestie to słucham

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A popijaj posiłki gainerem.
ja?
U mnie idzie lipnie, obecnie waga stoi w miejscu, lub się wacha od jakiśch 2 latek.
No, ale ja już trenuje kilka ładnych lat wiec tu temat w zadaszie jest prosty.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
wczoraj i dzisiaj rano się zważyłem (wiadomo, bo opróżnieniu odbytnicy ) - jestem 0,5kg do przodu w porównaniu do ostatniego pomiaru (jakies 2-3tygodnie temu), o ile to nie jakis blad pomiarowy

Mysle, ze wczesniej diabel tkwil w ilosci zdrowych tluszczy i nadmiarze bialka, ale na wnioski jeszcze przyjdzie czas. Poki co walczę dalej.

Jesli to nie będzie skutkować - przerzucę się na 4 posiłki.

Dzięki jeszcze raz za udzielenie sie w temacie, duzy rosnij

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Senx !
Popijaj posiłki gainerkiem
Ja będe walczył na ile mnie stać i mój tryb zycia ( praca), a reszta to czysta przyjemność i relax
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko :)

Następny temat

co robić??

WHEY premium