SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat/ ektomorfik rok na sucho

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
"więcej nie jest mi potrzebne ze względu na mój wzrost .. śmiesznie wyglądałoby np. 90 kg przy 173 wzrostu.."
Bardzo rozsądne ;) śmiesznie wygłada ktoś niskiego wzrostu porobiony.
Estetyka bardzo fajna i proporcje ;) żyła na łapie kozak

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
były aeroby..zresztą ja boksuję a to zmienia sprawę więc kondycja jest.. a i tak długo się zastanawiałem czy wrzucić moje foty bo jak zobaczyłem galerie niektórych byków na sfd to aż mi się głupio zrobiło.. naprawdę WIELKIE propsy dla ludzi z tego forum.. niektórzy tu prezentują świetny poziom..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
masa, masa, masa a będzie git..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Ładne proporcje i rzeźba, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jest fajnie :) Jesli bys dorzucil jeszcze 20kg dobrego miecha, to byloby extra, no ale, to przyjzdie z czasem. :)

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorzucę ale jakieś 10kg, maks 12.. 20 to za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
wojtek115691 Tak Ci się tylko wydaje, dorzucisz 10kg, to nabierzesz ochoty na następne 10... pamiętaj zawsze będzie mało. Sam się przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
mi ie to wydaje lepszy typ budowy niz ekto ;) całkiem ładnie jest,dlatego tak mysle.Cwicze 3 lata z przerwami i wygladam gorzej

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
borocek
"więcej nie jest mi potrzebne ze względu na mój wzrost .. śmiesznie wyglądałoby np. 90 kg przy 173 wzrostu.."
Bardzo rozsądne ;) śmiesznie wygłada ktoś niskiego wzrostu porobiony.
Estetyka bardzo fajna i proporcje ;) żyła na łapie kozak

Idź chłopie na ryby i się nie odzywaj, naprawdę. "ktoś niskiego wzrostu porobiony wygląda śmiesznie" Obrażasz tym stwierdzeniem praktycznie wszystkich kulturystów, a to jest głównie forum ludzi trenujących tenże sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest obraza kulturystów.. oni ćwiczą zawodowo, to ich praca, z tego żyją... inaczej wygląda sprawa szarego kowalskiego który przy tych 173 robi 9 dych... i to naprawdę wygląda śmiesznie.. przecież przy 173 cm 9 dych to szerzej niż wyżej.. :D to już się robi nieestetyczne
jest po prostu takie głupie przekonanie że jak ktoś nie jest zmasowany jak byk to jest ****
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEANGAINS | ~Tomasz foto.

Następny temat

BrzozaXD - fotki na udokumentowanie startu

WHEY premium