SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

183 cm, 66kg - Dieta do oceny [problem z przyrostem...]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Witam. Miesiąc temu skończyłem 18 lat, mam 183 cm wzrostu i ważę na chwilę obecną 66kg. Postanowiłem zrobić coś ze swoją sylwetką. Jestem chudy, nie wyglądam atrakcyjnie, nie podoba ona mnie samemu i co z tym idzie traci na tym moja pewność siebie. Czytałem trochę wątków o przyroście masy mięśniowej. Mniej więcej wiem jak mam ćwiczyć i jak jeść. Stosowałem się do zasad ale przed takim oficjalnym "startem" i włożeniem w to każdej cząstki siebie chciałbym aby ktoś z was (fachowców) zerknął na to swoim okiem. Co byłoby dla mnie najlepsze do uzyskania upragnionych kilogramów lub być może co jest dla mnie najgorsze.
Póki co ćwiczyłem w domu, mam gryf łamany oraz hantle co pozwala mi na wykonanie podstawowych ćwiczeń (21, kombinacje z hantlami na biceps, triceps, itp). Od tego piątku wybieram się na siłownie - nie ukrywam będzie to dla mnie ciężkie doświadczenie, którego się obawiam (jestem raczej chudzielcem, nie mam doświadczenia - nie wiem jak zareagują ludzie gdy po prostu spytam o jakąś poradę/pomoc). Do diety dodaję gainer Massup Activlabu - słyszałem, że proszki dla osób z moim problemem (szybki metabolizm, powolny przyrost masy) to dobry dodatek do diety. Dla upragnionego efektu jestem zrobić wszystko - wiem, że droga będzie długa i ciężka oraz, że czeka mnie masa wyrzeczeń. Imprezy alkoholowe muszą być zastąpione siłownią i treningami a poranki z kacem na poranki z zakwasami. We wrześniu wracam do szkoły - w pełni przewiduję sytuację w której na jednej z przerw przekąskę (jak to dotychczas bywało) będę musiał zamienić na pełnowartościowy posiłek. Stołówkę w szkole mam to ułatwia mi zadanie :). Jakieś porady lub zapytania?

Pozdrawiam serdecznie, Kamil

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
poczytaj posty podwieszone dieta do dupy,brak pełnowartościowych produktów dobrej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Co masz na myśli mówiąc "pełnowartościowe produkty dobrej jakości"? Mógłbyś taki produkt wymienić i zastąpić w powyższej diecie?

Dzięki za odpowiedź! :)

Zmieniony przez - thewallander w dniu 2013-08-15 15:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa 190cm 94kg do oceny

Następny temat

szukam profesjonalnej odpowiedzi.

WHEY premium