SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat. 4 miechy cwiczen :PP

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
stary naucz sie napinac bica
sog za sylwetke
jesli rzeczywiscie 4 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210
Skoluje sobie aparat i zrobie to zdjecie dla niewierzacych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
ok czekam;D

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210
Sorrki ze tak pozno ,ale dopiero teraz sobie aparat skolowalem...Minal prawie miesiac jak napisalem ze mam 39 w lapie...od tamtego czasu sie troche zmienilo I teraz juz niekt nie powie ze klamie z wymiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210


lapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210


klatka
nie moglem zrobic zdj calej klatki jak mierze bo by nie bylo widac centymetra;/ zaraz ktos powie ze zle zmierzona albo cos hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210
Zrobie jeszcze fotke nog bo nie mam aktualne na kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1150
no i mi ciężko uwierzyć w te wymiary, waga niska, a wymiary spore...
daj komus niech cie zmierzy, niech miarka będzie rowno naciagnieta itd.
na zdjeciach z pierwszej strony wygladasz podbnie do mnie, a zobacz jakie ja mam wymiary...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210
Wtedy wazylem 77 teraz waze 79
ta miarka np w bicu zle napieta bo na kancie troche...ale to nie znaczy ze to mi dodalo kilka mm.A nawet jak by to bede miec rowno 40 bo na zdj jest troche ponad...(a bylo 39)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Jak się owiniesz 2 razy centymetrem to może 115 w klacie będziesz miał ... o/

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 miechow trenowania-Porownianie

Następny temat

Zdjęcia z MP w wyciskaniu w Radomiu

WHEY premium