SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, Kraków, początkujący, co dla mnie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Mam 17 lat 180 wzrostu i 67 kg wagi. Przez ponad rok ćwiczyłem na silowni ale ostatnio musialem przestac z powodu braku kasy. Od wrzesnia mam zamiar znowu zacząc cwiczyc ale juz nie na silowni tylko zastanawiam sie nad jakąs sztuką walki (doszedłem do wniosku ze to mi da więcej niż tylko mase mięsniowa). Noi teraz mam problem bo nie wiem co wybrać. Nie znam sie na tym zabardzo. Zależy mi na rozwoju ogólnej sprawności oraz na tym zeby umiec sie obronic. Chciałbym sie jak najbardziej poświecic jakiejs wybranej sztuce walki. Mam sporo wolnego czasu. Mieszkam w Krakowie i byłbym wdzięczny gdybyście polecili mi jakiś klub i przyblizyli mniej wiecej na co głownie kładzie sie tam nacisk. Chciałbym też wiedziec jaki jest mniej-więcej miesięczny koszt oraz ile jest treningów tygodniowo. Mógłbym ćwiczyc nawet 5 razy w tygodniu. Przepraszam jeżeli był juz taki temat (sprawdzalem wyszukiwarke ale nie natrafilem na wyczerpującą odpowiedz). Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1345
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1015
ja bym polecil Krav mage. koszt okolo 70zl za miesiac

Głupie myśli ma każdy
ale mądry je przemilcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
hehe ale on chce sztuke walki a nie jakis combacik

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
jak jestes z kraka to wal smialo na thay boxing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeglądałem tą strone www.thaiboxing.pl i wszystko wydaje sie być fajne, mam tylko pytanie co do ceny za miesiąc bo na stronie była podana tylko cena prywatnych zajęć (100zł/45min). Cena jest dla mnie też bardzo istotna ponieważ nie mam zbyt wiele kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1345
oplata za miesiac wynosi 100pln jak sie gdzieś uczysz to 90pln ,treningi są 3razy w tyg. w tym jeden trening jest ze sprzętem (worki,tarcze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
a te bez sprzetu to jak wygladaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1345
ćwiczenie technik i ćwiczenia w parach (rękawice,nagolenniki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1345
oczywiście mówie o grupie dla początkujących,jezeli jest sie zawodnikiem treningów jest 5 w tyg. czasami zwlaszcza przed zawodami są treningi dodatkowe rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
w krk był ostatnio jakis turniej tajboxu - mistrzostwa polski czy cos...

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUZYKA I TRENING

Następny temat

Siłownia w sztukach walki

WHEY premium