SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat i kreatyna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
I jeśli już to jak dawkować ? Przed treningiem ? Z białkiem ? :) Chociaż nie jestem do niej zabardzo przekonany ..

Pozdrawiam,
Xpufcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Oni wiedza lepiej odemnie . Tzn nie brac .

Jesli masz ochote na zrobienie czegoś , zrob to zanim ci sie odechce .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą sraczką to przecież żart - na mnie kreatyna działa słabiej niż na innych, ale nie spotkałem osoby na którą by wogóle nie działała. A tak jak napisał rozsądny przedmówca - nie bierz masz na to czas - białko wystarczy, bierzecie się za kreatynę myśląc, że jak zczniecie naniej lecieć to przy 18 to w łapie będzie 50cm - a tylko rujnujecie sobie organizmy - ja zacząłem trenować przed dwudziestką przedtem był kickboxing i takie inne, a na swoje 48 cm pracowałem prawie 8 lat - poczekajcie na wszystko przydzie czas

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Dzięki. Chce ktoś kupić 500 g kreatyny HiTec`a Creatine Powder ?;)

Pozdrawiam,
Xpufcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Ja dam cie zanial cale 2zł Pamietaj robie to tylko dla twojego zdrowia no n iech bedzie koszty przesylki tez pokryje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 12 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8736
Tez mam 16 lat i brałem kreatyne i zamiezam brac nic po tym suplemencie mi nie jest b zadowolony z miesni i masy wiec polecam ps jedz tyle ile zdołasz :)

PoZdRoFfka
ToMi

ToMi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powtarzam jeszcze raz problemy z nerkami spowodowane braniem kreatyny w tak młodym wieku mogą się pojawić po kilku latach, zresztą róbta co chceta - strzelcie se omkę i metkę od razu po co się z kreatyną męczyć. Sorry ale się wkurzyłem bo po co się początkujący pytają skoro konkluzja jest taka, że i tak zrobią jak chcą

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
I tu się mylisz .. Ja doszedłem do wniosku, że jeszcze troche poczekam z kreatyna. Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam,
Xpufcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to świadczy, że jesteś młodym inteligentnym człowiekiem

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1092
ja ci nieradze tez zaczolem tak wczesnie i nic tera mam 178wzrostu przy wadze 73kg i biore (mam 17lat)biore ja lecz nietylko z bialkiem proponuje ci
7kg gajnera weidera+bialeczko+amino ultimata nutrition+kreatyna 300gr tez ultimata
wtedy bedzie dobrze bo tak sama kreatyna i bialko ci nic nieda

WYdawaj kase na mase ale z GLOWA!ok a wy specjalisci jak myslicie?????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer,co osiagne?

Następny temat

Doradzcie mi, jak zrobic mase

WHEY premium