SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat / split po fbw / masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738

idąc dalej, uważasz że jest sens w robieniu 2 praktycznie takich samych ćwiczeń w jednym dniu ?


Po pierwsze nie powiedziałem tak że z tym się zgadzam, ja tylko dyskutowałem na temat ćwiczeń na bicepsy a dok. chodziło mi o serie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nie jedne kombinacje ćwiczeń potrafią dać lepszy efekt niż nie jedna rozpiska.

uznałem, że to podważanie mojego postu więc zapytałem o uzasadnienie, bez używania słowa "uzasadnij" bo jak widzę źle się z tym słowem czujesz, może nie wiesz co oznacza, nie wnikam.

Co do bicepsu, autor miał 10s na bica, poradziłeś dać 12 argumentując tym że to mała partia, tym samym zrównałeś bica z plecami i klatą w tym treningu bo na nie też autor ma 12 serii.

co więcej w tym samym poście napisałeś, ze wszystko gra, a tak nie jest.

na tej podstawie wysnułem wniosek, że albo jesteś d****em, albo się ****a znasz na treningu, w dodatku nie potrafisz uzasadnić swojego zdania, opierasz się tylko na jakiejś stronie z planami,
nie było by w tym nic złego (wszak głupota to nie przestępstwo) gdyby nie to, że usiłujesz "pomagać" innym robiąc z siebie znawcę.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1608
Zeriko dublujesz np te ćwiczenia:

- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 10=10=8
- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 10=10=10

To czym zastąpić to pierwsze? Francuzem?

- Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadze szerokim nachwytem 10=10=8=8
- Przyciąganie linki wyciągu górnego w siadze 10=10=8=8

Tu też nie mam pojęcia czym zastąpić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
1 francuz
2 podciąganie zamiast ściągania linki, szybko się wyrobisz a na razie może Ci ktoś pomagać przy podciąganiu skoro sam nie dajesz rady.

zresztą na Twoim miejscu cały plan bym ułożył na nowo w oparciu o podstawowe ćwiczenia.
I Ćwicz nogi, poszukaj na sfd artykułu "dlaczego warto ćwiczyć nogi" albo coś w tym stylu.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Nie robię z siebie znawcy , ale może wy mnie źle zrozumieliście a tym bardziej ja was , i do końca planu nie doczytałem zeriko tylko po prostu oceniłem go na dobry bo ładnie się składał oczywiście mój błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
no i po co ta cała dyskusja z Berym ? Jak oceniasz to oceniaj całość a nie "na oko" i nie dyskutuj z ludźmi posiadającymi znacznie większą wiedzę w temacie jeżeli nie masz argumentów na poparcie swojego zdania, to tak na przyszłość.

pozdro

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Po prostu jedna ani druga strona się nie zrozumiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
luz

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1608
2 podciąganie zamiast ściągania linki, szybko się wyrobisz a na razie może Ci ktoś pomagać przy podciąganiu skoro sam nie dajesz rady.
Ale czytałem, że to zastępuje podciąganie, więc będę robił to kilka tygodni z progresem i potem będzie na pewno trochę łatwiej z podciąganiem. Poza tym mam tak źle na siłce, że drążek mam na wysokości trochę nad moją głową i za bardzo nie ma jak pomagać...

Co do nóg, to wiem przecież, w FBW robiłem, no ale teraz chwilowo raczej przystopuję z nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
jak wolisz, wg. mnie drążek lepszy

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paczatki na siłowni - potrzebna pomoc

Następny temat

pomocy

WHEY premium