SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat , 53 kg , 184 wzrostu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Witam mam taki problem, chcialbym sie dowiedziec jak najszybciej przybrac na wadze , waze 53 kg mam 16 lat i 184 wzrostu . Poprostu z ta waga bywa roznie, jeden dzien ide na wage waze 53 kg ide za 3 dni waze 55 kg . Taki tryb zycia mam , ze jem malo ale w krotkim odstepie czasu . Uprawiam duzo sportu , typu jazda na rowerze , deskorolka . Prosze o POMOC :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Dieta z dodatnim bilansem kcal ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Na czym ona polega ? :) Bo jestem zielonym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
pawel97301
Na czym ona polega ? :) Bo jestem zielonym ;)


kazdy tak pisze ... Wystarczy nauczyc sie czytac a swiat stoi przed nami otworem :) na stronie potrenigu.pl oblicz swoje zapotrzebowanie i dodaj do teo 300 kcal i bedzie dieta na mase ;) Oczywiscie pewnie nie wiesz co jesc?:D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Nie wiem, ale to juz ogarne :) , Narazie odpuszcze ta diete , Poprostu bede jesc regularnie i zdrowo . Bo poki co wp*****lam sam gnoj i co 40 minut do lodowki zagladam wiec sie nie dziwie ;) . Jakis harmonogram musze zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
pawel97301
Nie wiem, ale to juz ogarne :) , Narazie odpuszcze ta diete , Poprostu bede jesc regularnie i zdrowo . Bo poki co wp*****lam sam gnoj i co 40 minut do lodowki zagladam wiec sie nie dziwie ;) . Jakis harmonogram musze zrobic.


Jak to mowia dieta to 70 % sukcesu ;) wiec to juz twoj wybor ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Zobacze to co tutaj polecasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Zreszta twoje sporty raczej nie przyczyniaja sie do zwiekszania masy miesniowej ;p wiec silka by tez sie przydala ;)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Tak to w domu cwicze, hantle 5-10 kg , drazek , pompki , brzuszki . Bo jesli chodzi miesnie tak zwany "kaloryfer" to mam ;) , bicka i triceps tez widac jak napne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Jak jestes chudy to masz kaloryfer i to raczej nie zadne odkrycie ;D raczej dziwne by bylo gdybys go nie mial :)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5623
Nie obraź się, ale tobie się wydaję że masz mięśnie itp, ale tak na serio przy takiej wadze wyglądasz jak z oświęcimia, spójrz na swoje przedramie ; ) Wiem to po sobie, a ja i tak miałem lepszy wskaźnik BMI, bo ważyłem kilka kg więcej i mam 10 cm wzrostu mniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Gdzie najlepiej jadać na redukcji ?

WHEY premium