SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 min Abs / fat loss Workout HOW TO GET A 6 / SIX PACK FAST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 397




co sadzicie o tym treningu na mięśnie brzucha i spalenie tłuszczu jak dla mnie najlepszy, ktoś robił go dłuższy czas ? a może zna lepszy trening, tak wiem trening to nie wszystko potrzebna jeszcze dieta itd itp. Chodzi mi o sam trening wszelkie sugestie za i przeciw temu treningowi mile widziane

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Więc chodzi Ci o ocene treningu, czy o to by ćwiczeniami na mięśnie spalić tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 397
jak sie ten trening ma do spalania tkanki tłuszczowej i jako trening mnie osobiście rozłożył na łopatki, no i oczywiscie rozbudowanie mieśni

Zmieniony przez - True89 w dniu 2013-01-30 19:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Rozbudowac mięśnie troche rozbuduje, natomiast ćwiczenie samego brzucha nie wpłynie znaczaco na utratę tłuszczu. Do tego potrzeba diety i treningu całgo ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 397
wiec tak: jak widac po miniaturce cwicze caly czas silowo pompki na rekach itd itp co zbija mi troche tkanki tluszczowej a w dodatku tancze bboying wiec mocy troche mam chodzi mi o sam brzuch czy ada sie by katowac go tym cwiczeniem co 2 dzien po treningu breaka plus jakies tabaty, niechce sobie planow wymyslac bog wie jakich bo zniechecam sie szybko przez dlugosc czasu jaki pochlania np o.lafay niby ok ale tego mi nie trzeba pompuje sobie robie przysiady teraz trenuje na jedej nodze od konca lutego bede meczyl ddatkowo 3 godzinny tygodniowo basen moze lekko silownia dla poprawienia niektorych elemetow postory czy sily, chodzi mi o to co robie jest dobre i czy moge isc ta droga liczyc na pozytywne wyniki sily swego ciala wzgledem wagi do cwicze typowo gimnastycznych, oczywiscie z pokora przyjme od was kazde zalecenie luz zmine
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik Heraklesika

Następny temat

Pomoc z planem treningowym

WHEY premium