SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latek pyta :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
Witam

W styczniu ukoncze 15 lat, ćwicze od maja w ostatnich dwuch miesiącach z większą intesywnością i rezultatami :)

Ostatnio porusza mnie kwestia diety, niestety nie moge sobie ułożyć osobnego menu od tego serwowanego w domu, bo jak ja to mowie "nie będa mi w domu osobno gotować" hehe :) . Jednak śniadanie kolacja to sam robie wiec tutaj moge sie zabawić.

Wiem że trzeba posiłki ograniczyć ( a wsumie to zwiększyć) do 5-6 dzienie. Chciałbym dowiedzieć sie jak te śniadania, kolacje mogą wyglądac dla 15 latka.

Czytałem posty o układaniu diety, jednak myśle sobie tak że mam dopiero 15 lat, rosne itd i pewnie inne mam "potrzeby"...

Na sukces trzeba cieżko pracować !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam! Też mam ten problem z dietą w domu a może miałem. Pogadalem z mamusią moją że chcem przytyć przybrać na masie. Nie mam takiej profesionalnej diety wylczonej co do kalori ale jem to co trzeba to znaczy
jajka , piers z kurczaka , filet z indyka , kasze , ryz...na tym sie głównie trzymam....rano buleczki z filetem z indyka...w szkole to samo...
obiad najczesciej kasza lub ryz z piersia z kurczaka , jakas zupka , potem podwieczorek jeszcze raz serwuje sobie kasze z piersia z kurczaka, potem kolacyjka ktora wyglada tak samo kazdego dnia czyli jajeczniczka z 3 jajek i 2-3 kanapki z filetem z indyka. I powiem wam że dobrze mi to wychodzi ważyłem 62 kg a teraz waże 70 kg i cały czas w góre idzie. No i oczywiscie banany jem ktore maja najwiecej bialka z owocow.I tak to u mnie wyglada...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
15 latka czy 20 latka co za różnica , jedzenie jest to samo , poczytaj posty podwieszone na ten temat wszystkiego się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
outsidee, sog bo dobrze prawisz.

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
Dzieki za rady :)

Pozdrawiam

Na sukces trzeba cieżko pracować !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Patryk15 dobrze robisz jedząc filety itp. brawo za przypływ masy Podwieszone tematy są dla kazego nie zależnie od wieku tak jak to już outside powiedział, posiłki 5-6 tak trrzeba jeśc, ale w małych ilościach a nie tka jak obiady poczytajcie i ułóżcie sobvie diete w miare możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nieche robic osobnego tematu jaka dobra dieta jest do wyskoku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 846
mnie też interesuje dieta przy wyskoku bo też ćwiczę:D

JUMP JUMP JUMP :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
A Wy naprawde myslicie ze jest jakas dieta na wyskok ? Chyba kawalki trampoliny. Byle nie dieta masowa, bo na takiej to na pewno nie poprawicie wyskoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
Czyli tak moze taka wstępna rozpiska co do mojej diety!

Śniadanie: 07:00
Chleb razowy (czasem bułka) z filetem z indyka albo z rybą do tego pomidorek i ogurek świeży i Knopers :)
2 Śniadanie: 10:00 - 12:00
Jogurcik (do picia)
Obiad: 15:00 - 16:00
Tutaj zależy co mama da, ale najczęsciej jest to chude mieso do tego kartofle z surówka a czasem z sosikiem, albo sam ryż :)

Jakoś godzinke po obiedzie (czasem pół) ide ćwiczyć a potem strzele sobie jakiś koktajl (https://www.sfd.pl/temat235664/) 

Kolacja: 20:00 - 21:00
Jajecznica z 4 jajek do tego chlebek z słonecznikiem oraz jakas szynka (z indyka najczęsciej) pomidorek i takie rewelacje :)

23:00
Jogurcik jakis albo cos innego bogatego w białko :)

To taka moja ułożóna dieta, nie jest ona wyliczona co do kalori, ale jest tam to co powino sie jeśc (tak mi sie zdaje)

Póki co to moge na takim czymś jechać?

Pozdrawiam :)

Na sukces trzeba cieżko pracować !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasuje się lekko odtłuścić...

Następny temat

mleko itp. :)

WHEY premium