SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat, 52 kg, 170 cm, cel - masa, nie koniecznie szybko.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
że dieta powinna mieć do 70 kalorii na kg masy ciała, czyli duuuużo, a trening krótki, ale intensywny

Chłopie przyda ci się trochę masy a moja dieta jest dobra dla każdego kto waży około 60 kg ( nie było dla lejżejszych )a jeśli chcesz to możesz dodać 150 g makaronu, ryżu lub kaszy
+ jakieś orzechy (ziemne czy włoskie) + dobry sok + miód (może być sztuczny)


Zmieniony przez - Dazmo w dniu 2011-08-02 16:10:40

Zmieniony przez - Dazmo w dniu 2011-08-02 16:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ta, podawajcie mu gotowe diety nie dla niego pisane, głupota, diety dobiera się indywidualnie a nie mówiąc, że w jego wieku wyliczne diety to moim zdaniem kieski pomysł...

Drążek - nie ominie cię, nie licz nawet na to, bardzo dobry przy skoliozie.


Plan podany przez jazwin96 nadaje się idealnie dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
Ja nadal myślę, że taka dieta jest dobra przynajmniej u mnie skutki są ...

a nie mówiąc, że w jego wieku wyliczne diety to moim zdaniem kieski pomysł...

Nie wiem co masz na mysli ale nie martw się nie jedno chłopisko je mniej niż w tej rozpisce, nie zamorzy się chłopak Jesli znasz lepszą to prosze bardzo, chetnie przeczytam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 495
Dazmo dziękuję za dietę i odpowiedzi, masz soga, zdecydowałem się na twoją dietę. Po przeanalizowaniu waszych odpowiedzi:
-dieta - ta Dazma
-trening, biegnę 1,5km do siłowni, 2-3min dodatkowego rozciągania, 5 min przerwy, ćwiczenia:
1. Wyciskanie sztangielek, leżąc
2. Wiosłowanie sztangielką lub ten drązek
3. Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z supinacją / siedząc
4. Wyciskanie francuskie sztangielek siedząc
5. Być może coś na mięśnie barków/brzucha/nóg.
Jeżeli powiecie, że ten zestaw jest zły, to plan jazwin96 wydaje się dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
Miło, że mogłem Ci pomóc . Dziś się ważyłem i w 3 dni poszło 2 kg do góry :O


Zmieniony przez - Dazmo w dniu 2011-08-02 18:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 495
Dazmo, to trochę zależy, bo rano zawsze jest się nawet najlżejszym ( mi moja waga wskazuje od 51 do 53), a wieczorem najcięższym, ponieważ w nocy człowiek się poci i traci na wadze, ale myślę, że coś w tej diecie jest ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
wazę się gdzieś tak koło 16.00 - 18.00 w dniach bez siłowni więc wynik jest wiarygodny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
No nie za bardzo wiarygodny, w miarę wiarygodny wynik jest gdy się ważysz rano na czczo, choć tu też wchodzi w grę jakość wagi używanej. Twój plan kiepski bierz ten podany przez Jazwina, a żarcie sam sobie dopasuj do siebie i nie rzucaj się od razu na ścisłe diety, wszystko z czasem.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
możliwe, że tak ale choćby podawana waga z rana i popołudnia była z odchyleniem - 0,5~1 kg to i tak zwiększenie masy jest prawie takie samo, bo ważę się zawsze w dniach beztreningowych i przed posiłkiem czyli zawsze w identycznych warunkach, ale rano zważę się i upewnię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 495
Jazwin lub ktoś obeznany czy mógłby mi podać linki do tych ćwiczeń w atlasie albo je rozwinąć, bo "przysiad" lub "military press" mi nie mówi wiele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki rodzaj treningu wybrać

Następny temat

MOŻE MI KTOŚ MI SPRWDZIĆ MOJ TRENING?

WHEY premium