SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat, 52 kg, 170 cm, cel - masa, nie koniecznie szybko.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
(Jeśli chodzi o wzrost) A taki ma związek, że "testosteron wypełnia kości", które stają się twarde, co skutkuje tym, że przy regularnych treningach nie urośnie, bo rośnie się tylko, jak kości nie są twarde.

Zmieniony przez - Renegate w dniu 2011-08-05 22:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
hmm no tak, czyli:
-dyskobole
-kulomioci
-sztangisci
-rugbysci
-zapasnicy
-judocy
-trojboisci

sa konusami a teraz zobacz w wymiary dyskoboli,kulomiotow i innych z wyzej wymienionej listy to sam dojdziesz Renegate do wniosku, ze mowisz bez namyslu co Ci slina na klawiature przyniesie. Bez herezji...szczegolnie w tym DZIALE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Renegate

Wielokrotne badania ukazały że trening siłowy nie hamuje wzrostu, osobiście niski nie jestem a trenuje od najmłodszych lat, i wzrost mam jak ojciec i wujek którzy nie trenowali i nie trenuja.

wzrost to uwarunkowanie genetyczne- i jezeli nie masz dowodów to nie siej paniki, jeżeli chcesz podyskutowac to temat odpowiedni do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
Testosteron?

Zbyt duża ilość t. zamyka nasasy kości długich przez co nie można już dalej urosnąć...

..sęk w tym, że autor musiałby brać sterydy, bo żaden organizm tyle hormonu nie wytworzy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
+1 Up

Nie sieję paniki, ja też trenuję od młodego, a jestem wyższy niż ojciec, brat, wujek, mama, babcia i tak dalej, i tak dalej. Tutaj masz racje, zależne jest to od genetyki, jednak nadmierna ilość testosteronu, w ciele młodego człowieka, z pewnością nie jest mile widziana dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Renegate

Jeżeli w żaden sposób nie bedziemy dostarczac tego hormonu sztuczna droga, i kiedy młody człowiek bedzie czynnie uprawiał sport np cieżarowy do 25 roku życia plus/minus bedzie on na wystarczajacym (optymalnym poziomie dla zdrowia) (oczywiscie kiedy nie beda wchodziły w gre choroby ITD) zdrowy ORGANIZM człowieka kontroluje takie procesy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Tomasz.

Dobra, może i masz racje.

Ale w takim razie co ze stawami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
Przy takich obciążeniach? Gorzej gdyby miał już w tym wieku paroletni staż i spore obciążenia, to mogłoby być wtedy złe dla organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki rodzaj treningu wybrać

Następny temat

MOŻE MI KTOŚ MI SPRWDZIĆ MOJ TRENING?

WHEY premium