SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15/? lekka pakerka /?białko??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
ok spoko ... czyli nie jupować narazie .... ale nom przecież nie zaszkodzi /? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
nie rozumiesz?? blud616 boze takie osoby jak ty czyli dzieci, albo zachowujace sie jak dzieciaki, dopredo zaczynasz, pocwicz na sucho, wprowadz organizm w faze treningu, wysilku, zadnego stazu a jzu odzywki, zastanow sie!! i poczytaj!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
ok spoko.... ja chce waszej opini.... bo starsi koledzy.. też zaczynali od 15-16 i jesli białko .. a tera jakie klaty mają :D .... ale powoli ja też do tego dojde .. tylko się pytam czy to coś daj na mase .... ??? ale dzięki .. /????!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 622
Dokładnie skoro możesz uzupełnić naturalnie to uzupełnij naturalnie po co wywalać kasę w błoto O.o

13 kg więcej, 13 kg za mało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
to spoko :D ... białka narazie nie .... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
A jak chcesz naprawde wydac kase na białko to mi kup z 4 kg bo potrzebuje a ja Ci wysle 20 świeżutkich jaj i pol kilo sera białego swojskiego

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
haha ... ale się pośmiałem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
to co napisal entor jest racja, ja jem wlasnie jajka, mleko sery, ale tylko swojkie, bo ze sklepu nie ma zadnych wartosci!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
Popieram kolegów, za młody jestes na odzywki:D Właśnie to kuzynowi odradzam tez ma 15 lat:) Cięzko to idzie ale CÓZ:D hehe Ogólno rozwojowe i na sucho. Jak to mówi Babcia: DZIWOK:D

Każdemu zostaje zawsze jeszcze dość siły, aby wykonał to, na czym mu zależy...

http://www.youtube.com/watch?v=KICamiZvt1c  4min.35 sekund:D Kilka latek temu:D Piekny i młody:P hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Po co piszecie to samo?
Wystarczyłaby jedna odpowiedź.
Poczytajcie trochę podwieszonych postów, zanim cokolwiek napiszecie - rada na przyszłość.


pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbe ciala. Jak i co

Następny temat

Ile powinienem?

WHEY premium